Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator prac wykończeniowych

Anicar Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowywanie harmonogramów prac wykończeniowych i raportowaniu o wykonanych pracach na poszczególnych lokalach, nadzorowanie jakości i terminowości, współpracę z podwykonawcami oraz koordynację dostaw materiałów na lokale naszych klientów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży budowlanej

  • Bardzo dobra organizacja, samodzielność i dyscyplina pracy

  • Znajomość podstaw prawa budowlanego, w szczególności dotyczących mieszkań i lokali użytkowych

  • Umiejętność czytania projektów technicznych

  • Sumienność, terminowość, punktualność

  • Znajomości przepisów BHP

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w firmie związanej z rynkiem usług wykończeniowych oraz znajomość programu WAPRO

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia produktowe

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w prężnie działającej firmie

  • Zgrany zespół, nastawiony na pomoc i współpracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.