Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Prac Wykończeniowych

Moovin InteriorsO firmie

Moovin Interiors

Spokojna 5

Warszawa

W MOOVIN INTERIORS zajmujemy się projektowaniem i wykończeniem wnętrz mieszkań oraz domów – łączymy piękno i elegancję z funkcjonalnością. MOOVIN INTERIORS tworzą architekci z wieloletnim doświadczeniem, dla których projektowanie wnętrz to pasja. W proponowanych rozwiązaniach stawiamy na funkcjonalne rozwiązania i jakość materiałów. Projektujemy wnętrza, w których sami chcielibyśmy zamieszkać, dlatego tak bardzo zwracamy uwagę na detale. Jesteśmy odpowiedzialni za realizację każdego etapu projektu i współpracujemy tylko ze sprawdzonymi ekipami budowlanymi. Szczególną uwagę przykładamy do budowania i rozwoju naszego zespołu, cenimy sobie dobrą współpracę i partnerskie podejście.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie i nadzór nad wykonywaniem prac wykończeniowych w lokalach mieszkalnych
  • Nadzór nad obecnie współpracującymi z firmą ekipami budowlanymi
  • Nawiązanie współpracy z nowymi podwykonawcami
  • Zapewnienie ciągłości procesów wykończeniowych w firmie
  • Tworzenie i aktualizacja harmonogramów
  • Przygotowywanie kosztorysów i rozliczeń poszczególnych inwestycji

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min 3-letnie doświadczenie w koordynowaniu prac wykończeniowych w lokalach mieszkalnych
  • Dobra znajomość rynku ekip budowlanych
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego
  • Samodzielność w działaniu
  • Nastawienie na cel i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju (szkolenia, warsztaty, awans w naszych strukturach) oraz nabywanie nowych umiejętności (np. z zakresu inwestowania w nieruchomości)
  • Narzędzia pracy (Samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Partnerskie podejście, pracę w dynamicznym i zgranym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne