Logo Pracuj.pl

Koordynator Prac Wykończeniowych

KODO projekty i realizacje wnętrz.O firmie

KODO projekty i realizacje wnętrz.

Juliana Ursyna Niemcewicza 17

Ochota

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i koordynacja nad prowadzonymi pracami wykończeniowymi w lokalach mieszkalnych
  • Zlecanie i bieżąca kontrola jakości prowadzonych prac
  • Opieka nad aktualnymi inwestycjami
  • Współpraca z architektami
  • Pozyskiwanie wykonawców

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie; mile widziany profil architektura wnętrz, budowlany lub pokrewny
  • Min. roczne doświadczenie w procesie koordynacji prac wykończeniowych
  • Doświadczenie we współpracy z podwykonawcami
  • Doświadczenie w branży wykończeniowej lub deweloperskiej
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy i terminowość
  • Znajomość produktów wykończeniowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobre nastawienia do pracy, optymizm :)

To oferujemy

  • Nieformalną przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy telefon/laptop/samochód
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, udział w szkoleniach, również wyjazdowych

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Jeśli czujesz, że ta praca jest dla Ciebie, wyślij nam swoje CV i krótkie portfolio (do 5 MB), dotychczas zrealizowanych projektów za pośrednictwem przycisku aplikuj.

Nie zapomnij o klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. (RODO)

Od 2009 roku tworzymy gotowe do zamieszkania wnętrza od projektu po realizację pod klucz. W tym czasie powstało prawie 4000 wnętrz KODO.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za tworzenie i publikację contentu w mediach społecznościowych.

Jeśli nie jest Ci obce działanie social mediach i masz dobre oko do ujęć – zapraszamy!

www.kodo.pl

Koordynator Prac Wykończeniowych, Juliana Ursyna Niemcewicza 17, Ochota, Warszawa