Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Pracowników

Íslensk verkmiðlun ehfO firmie

  • Islandia

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Opieka nad pracownikami na projektach w Islandii

Administracja zatrudnienia i zapewnianie właściwego obiegu dokumentów

Zarządzanie obiektami zakwaterowania i flotą samochodową

Wsparcie pracowników w kwestiach formalnych związanych z zatrudnieniem i meldunkiem

Prowadzenie ewidencji zakwaterowań i kontrolowanie ich stanów

Zapewnianie płynnej i stałej komunikacji z pracownikami

Nasze wymagania

  • Gotowość do przeprowadzenia się na teren Islandii

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku na projektach za granicą

  • Biegłej znajomości języka angielskiego

  • Czynnego prawa jazdy kategorii B

  • Dobrej organizacji czasu pracy oraz wysokich kompetencji komunikacyjnych

  • Asertywności i umiejętności rozwiązywania sytuacji problematycznych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o islandzką umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Samochód, laptop, telefon do celów służbowych

  • Przejrzysty proces adaptacji i wsparcie ze strony firmy w pierwszych miesiącach pobytu

Íslensk verkmiðlun ehf

„Łączymy specjalistów z krajów Unii Europejskiej z najlepszymi pracodawcami z Islandii.”

Naszym celem jest świadczenie najlepszych usług zarówno dla naszych klientów i naszych pracowników. Nasz sukces mierzony jest poziomem satysfakcji naszych pracowników z wykonywanej pracy i pobytu na Islandii.

Przewiń do profilu firmy