Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator pracowników – Opiekun Klienta (UA)

FOLGA S.A.

7 0009 500 brutto / mies.
  • Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rekrutujemy dla

Cenisz sobie pracę zespołową oraz rozwój z dala od korporacyjnego zgiełku?

Interesuje Cię stabilna praca w rozwijającej się firmie, a przy okazji chcesz mieć realny wpływ na realizowane projekty?

Potrafisz posługiwać się płynnie językiem ukraińskim i masz doświadczenie w Agencji Pracy Tymczasowej?

Jeśli Twoja odpowiedź na wszystkie powyższe pytania brzmi TAK, to właśnie Ciebie szukamy!

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad pracownikami z Ukrainy i Polski oddelegowanymi do pracy w Holandii.

  • Delegowanie pracowników na miejsce pracy i pomoc w ich zakwaterowaniu.

  • Prowadzenie bieżącej administracji kadrowej.

  • Udział w procesach rekrutacyjnych.

  • Reprezentowanie firmy.

  • Rozwiązywanie wszelkich kwestii w relacji Klient-Pracownik.

Wymagania pracodawcy

  • Minimum roczne doświadczenie w Agencji Pracy Tymczasowej.

  • Znajomość języka ukraińskiego w stopniu komunikatywnym i angielskiego/niderlandzkiego w stopniu podstawowym.

  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

  • Zaangażowanie w wykonywane czynności.

  • Umiejętności komunikacyjne.

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin.

Pracodawca oferuje

  • Możliwość zakwaterowania.

  • Przyjazną i rodzinną kulturę pracy, opartą na wzajemnym szacunku i uczciwości.

  • Dużą samodzielność w działaniu – nasza współpraca będzie opierać się na zaufaniu.

  • Wsparcie rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i dofinansowanie szkoleń zewnętrznych – inwestujemy w Twoją przyszłość.

  • Niezbędne narzędzia do pracy, tj. laptop, telefon oraz samochód służbowy (również do użytku prywatnego),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premię uzależnioną od wyników – poczujesz silną motywację do codziennej pracy.

  • Formę umowy adekwatną do Twoich potrzeb.

  • Możliwość dofinansowania do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twoich bliskich.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

FOLGA S.A.

Folga S.A. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku rekrutacji i pracy tymczasowej. Rekrutujemy pracowników tymczasowych oraz wykwalifikowanych specjalistów z różnych branż - spożywcza, usługowa, metalowa, motoryzacja, budowlana. Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji i wysokiej jakości usług zarówno naszym pracownikom jak i klientom, z którymi współpracujemy.

KRAZ: 21018

Przewiń do profilu firmy