Oferta pracy

Koordynator pracowników tymczasowych

COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.

  • Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzenie nowych pracowników tymczasowych.

  • Koordynację wewnątrz zakładu i ewidencja czasu pracy pracowników tymczasowych.

  • Zarządzanie projektami i pracownikami na poszczególnych lokalizacjach.

  • Kontakt pomiędzy zakładem pracy a Agencją Zatrudnienia.

  • Pomoc przy załatwianiu numeru identyfikacyjnego BSN.

  • Wizyty z pracownikami w placówkach medycznych, w razie potrzeby pełnienie roli tłumacza.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Znajomość języka niderlandzkiego na poziomie min. A2

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Doświadczenie w pracy jako koordynator pracowników.

  • Swobodne korzystanie z programów Microsoft.

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji i czerpanie przyjemności z pracy z ludźmi.

Mile widziane

  • Znajomość rumuńskiego, litewskiego, słowackiego i mołdawskiego na poziomie A2.

  • Umiejętność radzenia sobie w stresowych sytuacjach.

  • Elastyczność w działaniu.

Pracodawca oferuje

  • Pracę na podstawie umowy o pracę.

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego 1900€-2400€/msc brutto.

  • Dodatki za pracę w godzinach wieczornych lub w weekendy (50-150€).

  • Zapewnienie niezbędnych narzędzi do pracy: laptop, telefon, samochód służbowy.

  • Możliwość podjęcia kursu języka holenderskiego.

  • Rozwinięcie umiejętności interpersonalnych.

  • Imprezy i wyjazdy integracyjne.

  • Możliwość wynajęcia mieszkania Covebo.

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • mieszkanie służbowe

  • paczki świąteczne

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) od ponad 16 lat skutecznie działa na rynku kierując polskich kandydatów do holenderskich przedsiębiorców. Dzięki konsekwencji w działaniach z każdym rokiem wzmacniamy pozycję naszej firmy na rynku.

Przewiń do profilu firmy