Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Pracowników Tymczasowych

Contrain Group sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • stała opieka nad pracownikami tymczasowymi na terenie Niemiec

  • wprowadzanie pracowników na zakwaterowania, udział w procesie adaptacji i wdrożenia pracowników podczas pierwszych dni pracy

  • wsparcie w kwestiach formalnych np. dopełnianiu obowiązku meldunku

  • nadzorowanie stanu zakwaterowań

  • wsparcie pracowników przy drobnych naprawach wynikających z bieżącej konserwacji mieszkań na terenie Niemiec

  • bieżący kontaktem z pracodawcami

Nasze wymagania

  • chętnie zamieszkasz w Niemczech

  • lubisz pracować z ludźmi, mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • znasz język niemiecki na poziomie min. B2

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B (mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów typu transit/bus)

  • podstawowe umiejętności techniczne pozwalające np. na skręcenie mebli będą dodatkowym atutem

  • dobra organizacja czasu pracy, empatia oraz komunikatywność to Twoje drugie imię

  • posiadasz praktyczną umiejętność obsługi pakietu MS Office

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach polskiej umowy o pracę

  • zakwaterowanie na terenie Niemiec

  • samochód do celów służbowych oraz inne niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • wynagrodzenie wypłacane w walucie euro

  • możliwość zawarcia pierwszej umowy na okres 2 lat

  • pełne wdrożenie i wsparcie ze strony firmy i przełożonego

  • system bonusowy powiązany z wynikami finansowymi firmy – dzielimy się zyskiem, bo nasz sukces to również Twoja zasługa

  • dostęp do naszego autorskiego programu korzyści dla pracowników Contrain Care (dofinansowanie nauki języków, zajęć sportowych, usługi fizjoterapeuty, masażysty, rehabilitanta – to Ty wybierasz, czego potrzebujesz)

  • darmowa opieka psychologiczna, warsztaty i codzienne sesje relaksacyjne – bo zdrowie stawiamy na pierwszym miejscu

  • darmowy dostęp do platformy, gdzie umówisz się na konsultację psychologiczną, psychodietetyczną, biznesową lub prawną – dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • opieka psychologiczna

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej, dla której synergia pracy z ludźmi jest podstawową wartością. Zdobyliśmy tytuł Agencji zatrudnienia przyjaznej pracownikom przyznawany przez Konfederację Lewiatan i Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych. Znaleźliśmy się również na 12 miejscu w swojej kategorii wśród 300 najlepszych pracodawców w Polsce wskazanych w miesięczniku Forbes. Jeśli dla Ciebie 2 plus 2 może równać się 5, przedstaw się nam. Jesteśmy Ciebie bardzo ciekawi.

#PeopleWorkSynergy

Agencja zatrudnienia – numer wpisu 5612

Przewiń do profilu firmy