Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Pracowników Tymczasowych - Rekruter

FOREIGN PERSONNEL SERVICE Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie poszukiwań najlepszych kandydatów z rynku (za pomocą wewnętrznej bazy danych, kampanii ogłoszeniowych, networkingu oraz poszukiwań w social media).

  • Realizację projektów rekrutacyjnych w obszarze rekrutacji na stanowiska blue collar na terenie swojego województwa.

  • Onboarding nowych pracowników tymczasowych.

  • Obsługa Klienta w zakresie realizacji zamówień, ustalania harmonogramu pracy pracowników tymczasowych, kontroli realizacji zleceń, sporządzania raportów miesięcznych.

  • Bieżąca współpraca z innymi działami w firmie, głównie z Działem Kadrowo-Płacowym, Działem Kontrolingu oraz Działem Księgowym.

  • Nadzór nad dokumentacją kadrową (przygotowanie, zapewnienie płynnego obiegu, archiwizacja).

  • Asertywność i umiejętność rozwiązywania sytuacji problematycznych.

  • Profesjonalna obsługa naszych klientów, w tym wsparcie merytoryczne i consulting (funkcja doradcza w zakresie sprecyzowania potrzeb rekrutacyjnych i wyboru odpowiedniego modelu współpracy).

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w obszarze samodzielnego prowadzenia procesów rekrutacyjnych (mile widziane doświadczenie zdobyte w agencji zatrudnienia).

  • Proaktywnej postawy i innowacyjności w pozyskiwaniu Kandydatów.

  • Umiejętności samodzielnego wyznaczania kierunków działań i niezależnego podejmowania decyzji.

  • Znajomości zagadnień związanych z prawem pracy.

  • Prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu służbowego - mile widziane osoby z własnym samochodem możliwym do użytkowania do celów służbowych.

  • Pozytywne nastawienie do pracy, energię do działania, umiejętność pracy nad kilkoma zadaniami jednocześnie i inicjatywa w działaniu, dokładność i rzetelność.

To oferujemy

Oferta dla pełnych energii i zorganizowanych osób. Jeśli sprawdzisz się jako koordynator zapewniamy rozwój w strukturach firmy i możliwość obsługi zleceń rekrutacyjnych typu white collar. Proponujemy możliwość współpracy w trybie zdalnym lub dołączenie do jednego z naszych zespołów między innymi: Łódź, Poznań, Wrocław. Oferujemy zadaniowy czas pracy, dzięki czemu możesz samodzielnie dbać o własny work-life balance. Profesjonalne wprowadzenie oraz praca we wspierającym i lubiącym się zespole to u nas normalność. Nie musisz samodzielnie zdobywać projektów, robią to za Ciebie handlowcy. Masz jednak wpływ na to jakie oferty obsługujesz. Standardowo proponujemy pensję podstawową i motywującą prowizję oraz pakiet benefitów. Zapraszamy do nas, bo tu czekają na Ciebie możliwości rozwoju.

O nas

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje pracowników liniowych, specjalistów średniego szczebla oraz kadrę managerską. Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także logistycznej i wielu innych. Cieszymy się zaufaniem Klientów dzięki sprawnej obsłudze i nowatorskiemu podejściu do rekrutacji pracowników.