Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Pracowników Tymczasowych w Niemczech

ZEITPERSONAL sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zeitpersonal Sp. z o.o. opiera się na doświadczonej kadrze co jest gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług. Naszym celem jest dobór na tyle właściwego personelu, by osiągnąć zadowolenie zarówno wśród klientów jak i pracowników.

Specjalizujemy się w rekrutacji niewykwalifikowanych, jak i wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy stałe, aktualne oferty pracy w Niemczech. Naszym podstawowym priorytetem jest zadowolenie klienta, które prowadzi do zaufania i dalszej współpracy. Jednak to jak podchodzimy do stawianych przed nami wyzwań można ocenić tylko w jeden sposób – rozpoczynając współpracę.

Opis stanowiska:

Koordynator Pracowników Tymczasowych w Niemczech zajmować będzie się opieką nad naszymi pracownikami, oraz wybranymi  klientami, tym samym gwarantując sprawną realizacje powierzonych zadań oraz wysoką jakość obsługi. Na podanym stanowisku obligatoryjna będzie praca wyjazdowa, zakładająca delegacje po całym terytorium Niemiec, kontakt z koordynatorem po stronie Polskiej, jak i z naszym rozbudowanym działem HR.

Poszukujemy osoby dla której praca jest pasją, która potrafi realizować zadania i organizować pracę własną.

Czego oczekujemy od kandydata?

Przede wszystkim biegłej znajomości języka niemieckiego (poziom B2/C1). Doskonałej organizacji, sumienności i komunikatywności. Wymagane jest prawo jazdy kategorii B. Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta oraz wcześniejsza praca w Agencji Pracy Tymczasowej.

Co oferujemy?

  • Dowolność wybrania typu umowy,
  • system wynagrodzenia – podstawa + premia,
  • narzędzia do wykonywania pracy – służbowy laptop, samochód, telefon.

Ogłoszenie archiwalne