Oferta pracy

Koordynator pracowników tymczasowych z j. niemieckim

PowerJobs Sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • stała opieka nad grupą pracowników tymczasowych zatrudnionych na terenie Niemiec;

  • koordynacja projektu, wprowadzanie nowych pracowników;

  • kontakt z klientami w związku z prowadzonymi projektami;

  • proste prace administracyjne (np. kompletowanie kart pracy, weryfikacja harmonogramów, podpisywanie dokumentów);

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • gotowość do częstych podróży służbowych (3 tygodnie pracy na terenie Niemiec, tydzień w Polsce);

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B2);

  • umiejętność rozwiązywania problemów, radzenia sobie ze stresem;

  • umiejętność budowania silnej pozycji

  • i autorytetu w grupie współpracowników oraz pracowników tymczasowych;

  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Agencji Pracy Tymczasowej.

To oferujemy

  • pracę w firmie działającej w branży od ponad 16 lat;

  • stabilne warunki w ramach preferowanego modelu zatrudnienia (UoP lub B2B);

  • działanie w doświadczonym zespole oraz przyjaznym środowisku pracy;

  • konkurencyjne wynagrodzenie;

  • benefity: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie;

  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywanej zadań (telefon, laptop, samochód).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Przewiń do profilu firmy