Koordynator Pracowników Tymczasowych ze znajomością jęz. rosyjskiego

Human Support Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Kierownik / Koordynator

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie przepływu informacji pomiędzy Pracownikami Tymczasowymi a Klientem
  • Stały kontakt z Pracownikami oraz Klientem
  • Zapewnienie poprawnego obiegu dokumentów pomiędzy Klientem a Spółką
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Znajomość j. rosyjskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Min. 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku – warunek koniczny
  • Znajomości j. polskiego na poziomie B2
  • Znajomości arkusza kalkulacyjnego Excela na poziomie podstawowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży
  • Realny rozwój zawodowy w strukturach firmy, naszych team liderów wyłaniamy w rekrutacjach wewnętrznych
  • Regularne premie kwartalne uzależnione od wyniku Spółki
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży HR
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy