Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator pracowników z j. niemieckim lub j. angielskim

WorkProfi

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Stała koordynacja pracowników oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów,

  • Wykonywanie czynności administracyjnych takich jak: podpisywanie umów, pomoc w założeniu konta bankowego, meldowanie pracowników, itp.,

  • Sporządzanie i przedstawianie raportów,

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

  • Kontrola mieszkań,

  • Wykonywanie innych zadań, jeżeli będzie to wymagane.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku .

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

  • Znasz i obsługujesz MS Excel i MS Word.

  • Jesteś dyspozycyjny/-a oraz masz motywacje do pracy, a przede wszystkim lubisz prace z ludźmi.

  • Wiesz jak dobrze zorganizować swój czas pracy i jesteś efektywny/-a działaniu.

  • Biegle posługujesz się językiem niemieckim lub angielskim

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie.

  • Pracę w zgranym zespole.

  • Samochód służbowy, telefon oraz laptop,- Możliwość długoterminowego, stabilnego zatrudnienia w szybko rozwijającej się firmie (umowa o pracę).

WorkProfi

Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025), z siedzibą w Wałbrzychu poszukuje osób do swojego zespołu na stanowisko: Koordynator pracowników z j. niemieckim lub j. angielskim.

Lokalizacja: Niemcy

Przewiń do profilu firmy