Koordynator pracowników z językiem ukraińskim

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 19.11.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 19.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie do naszych struktur poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    KOOR/POZ/1118

    Obowiązki:

    • zarządzanie ukraińskojęzycznymi projektami pracy tymczasowej,
    • obsługa pracowników tymczasowych,
    • wspieranie procesu zatrudnienia,
    • pozyskiwanie pracowników z zagranicy (głównie z Ukrainy),
    • wdrażanie nowych pracowników,
    • bieżący kontakt z klientami, raportowanie.

    Wymagania:

    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
    • mile widziane doświadczenie w rekrutacji,
    • komunikatywna znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego,
    • komunikatywna znajomość języka polskiego,
    • gotowość do częstych podróży,
    • dyspozycyjność i zaangażowanie.

    Oferujemy:

    • możliwość samodzielnej pracy,
    • możliwość poszerzania swoich kompetencji w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • telefon i komputer służbowy,
    • samochód do celów służbowych,
    • opiekę medyczną,
    • pakiet sportowy,
    • pakiet szkoleń wewnętrznych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis