Logo Pracuj.pl

Kierownik Pralni

4WORKERS SP Z O OO firmie

4WORKERS SP Z O O

Mickiewicza 26

Jastrząb (pow. myszkowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientem
  • współpraca z klientami w zakresie wykonanej usługi
  • nadzorowanie i kontrola potencjalnych uwag/reklamacji zgłaszanych przez klienta
  • efektywne motywowanie i kierowanie pracą podległego personelu
  • organizowanie pracy podległego personelu w sposób zapewniający wysoką jakość realizowanych usług
  • nadzorowanie i przestrzeganie opracowanych i wdrożonych procedur
  • koordynowanie i optymalizacja procesu technologicznego
  • przyjmowanie i realizacja zamówień
  • nadzór magazynu oraz przygotowania wysyłki odzieży do klienta
  • raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami

Nasze wymagania

  • umiejętność organizacji pracy i planowania
  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość programów MS Office
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B (min. 1 rok praktyki)
  • orzeczenie o niepełnosprawności

To oferujemy

  • Miejsce wykonywania pracy: Jastrząb
  • Wyposażenie: telefon, samochód służbowy, komputer
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dodatki do wynagrodzenia dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

4WORKERS Sp. z o.o. istnieje na rynku już od 1990 roku, natomiast od 1998 roku posiada status Zakładu Pracy Chronionej. Skonsolidowane roczne obroty Grupy Kapitałowej 4WORKERS Sp. z o.o. to ok. 2,2 mld złotych, zatrudnienie ponad 2300 pracowników.

Kierownik Pralni, Mickiewicza 26, Jastrząb (pow. myszkowski)