Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator - prawa ręka dyrektora operacyjnego

CORAZLEPSZAFIRMA.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

4 200 brutto / mies.
  • Startowa 14, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

CORAZLEPSZAFIRMA.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Startowa 14

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • pełnienie roli koordynatora produkcji naszych materiałów edukacyjnych,

  • asystowanie w codziennych zadaniach dyrektor operacyjnej:

  • wsparcie w bieżących wyzwaniach,

  • prowadzenie kalendarza spotkań,

  • prowadzenie zestawień i przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne,

  • utrzymanie porządku w systemie do zarządzania zadaniami,

  • bieżąca obsługa wrzutek,

  • Wykonywanie zleconych researchów, wycen etc.

  • pełnienie roli wewnętrznego project managera ds. projektów ogólnofirmowych,

  • ulepszenia i optymalizacja procesów firmowych, tworzenie nowych standardów i procedur.

Nasze wymagania

Jeśli:

• uwielbiasz ogarniać różne sprawy, jesteś postrzegany jako urodzony organizator,

• “planowanie” to Twoje drugie imię,

• potrafisz przekazywać jasne wskazówki oraz egzekwować wykonanie zleconych zadań,

• szybko działasz i myślisz oraz z łatwością przerzucasz swoją uwagę między zadaniami,

• uwielbiasz to uczucie, gdy “dowozisz” efekty, na jakie się umówisz i to nakręca Cię do działania,

• naturalnie zauważasz szczegóły i detale, których nie widzą inni,

• presja czasu działa na Ciebie motywująco,

• komfortowo się czujesz, wspierając innych w ich pracy oraz codziennych wyzwaniach,

...to być może jesteś osobą, której szukamy!

Rośniemy bowiem w bardzo szybkim tempie i potrzebujemy osoby, która wesprze naszą dyrektor operacyjną w codziennych wyzwaniach jako jej “prawa ręka”.

Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe warunki:

• odpowiedziałaś TAK na wszystkie punkty z początku ogłoszenia,

• masz smykałkę do pisania - lubisz to robić i robisz to dobrze,

• błyskawicznie uczysz się obsługi nowych programów i aplikacji komputerowych,

• masz wykształcenie wyższe,

• mile widziane: doświadczenie w roli koordynatora/organizatora oraz znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami,

• jesteś dopasowany do naszego Zespołu i "stylu bycia" Coraz Lepszej Firmy, (dokładnie zapoznaj się z opisem naszej kultury organizacyjnej i uczciwie oceń, czy do nas pasujesz).

UWAGA: nie wymagamy doświadczenia – jeśli chcesz się uczyć, to wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby pracować na tym stanowisku, bez problemu Cię nauczymy.

To oferujemy

  • pracę, z której będziesz autentycznie dumny, w firmie, w której będziesz chciał zostać na zawsze :)

  • wyjątkową atmosferę i wspaniały, zgrany zespół, w którym każdy pracownik jest ważny i doceniany,

  • jasne zasady i oczekiwania,

  • praca w pełni zdalna od poniedziałku do piątku 8.00-16.00,

  • wynagrodzenie na początek: 3000 zł netto (ok. 4200 brutto), później możliwy wzrost wynagrodzenia,

  • forma umowy: umowa o pracę,

  • narzędzia potrzebne do pracy dostajesz od nas (komputer marki Apple – Macbook Air, telefon),

  • dodatkowo dla rzetelnych i lojalnych pracowników udział w firmowym planie akcjonariatu pracowniczego, czyli staniesz się współwłaścicielem firmy (dostaniesz akcje) tuż przed jej planowanym wejściem na giełdę,

  • ogromne możliwości rozwoju – szkolenia, dostęp do firmowej biblioteki i Twój własny budżet na zakup książek na koszt firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • własny budżet na książki

Kilka słów o nas

Coraz Lepsza Firma powstała dlatego, że wierzymy w to, że jeśli świat wokół nas ma stać się lepszy, to dokona się to wyłącznie dzięki ludziom przedsiębiorczym, którzy – zamiast narzekać – biorą życie w swoje ręce. Wszystko, co robimy, służy temu, by ich wspierać. Pokazujemy nowy sposób prowadzenia biznesu. Towarzyszymy Przedsiębiorcom na tej drodze, inspirujemy do odważnych zmian, wspieramy wiedzą i sprawdzonymi narzędziami. Pomagamy im budować firmy, z których będą dumni…

Paweł Królak, założyciel i prezes zarządu Grupy Coraz Lepsza Firma S.A., swoją pierwszą firmę (księgarnię internetową) założył, gdy był jeszcze na studiach. Miał wtedy zaledwie 300 zł w kieszeni, a mimo to w ciągu kilku lat doprowadził ją do poziomu lidera swojego rynku. Coraz Lepszą Firmę, wartą dzisiaj ponad 30 milionów złotych, również zbudował od zera w ciągu zaledwie kilku lat, w dodatku na rynku, na którym wszyscy mówili, że to niewykonalne. Dziś obsługujemy ponad 10 tys. klientów, zatrudniamy prawie 40 osób i rozwijamy się w tempie Doliny Krzemowej. A za 4-5 lat planujemy wejść na giełdę (rynek główny GPW).

Przewiń do profilu firmy

Chcesz aplikować?

Prześlij nam swoje CV w PDFie oraz odpowiedź na następujące pytania:

1. Dlaczego uważasz, że pasujesz do naszej kultury organizacyjnej?

2. Opisz wydarzenie (zawodowe lub z życia prywatnego), które organizowałeś sam od początku do końca, i z którego jesteś dumny.

3. Z jakim wyzwaniem aktualnie się borykasz i jak sobie z nim radzisz?

Zgłoś swoją kandydaturę, wysyłając CV i odpowiedzi na pytania w formacie PDF w załączeniu do wiadomości na pracuj.pl (w temacie wiadomości wpisz “Koordynator – Twoje imię i nazwisko”).

UWAGA! Odpowiadamy wyłącznie na kompletne aplikacje. Lubimy uczciwe zasady i jasno oczekujemy, że poświęcisz czas i wysiłek na napisanie odpowiedzi na ważne dla nas pytania. Tylko takie aplikacje weźmiemy pod uwagę.