Oferta pracy

Koordynator Procesów Magazynowania i Produkcji

LED Labs Sp. z o.o.O firmie

  • Biskupińska 28, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

LED Labs Sp. z o.o.

Biskupińska 28

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie zespołem pracowników na podległej zmianie

  • motywowanie zespołu

  • koordynowanie przepływu informacji

  • bezpośredni kontakt z Działem Sprzedaży: przyjęcia, kompletacja, wydania, inwentaryzacja

  • inicjowanie i aktywne uczestniczenie we wdrażaniu optymalizacji/ulepszeń w procesach

  • współpraca z kierownikami zmianowymi, innymi koordynatorami zmiany oraz działem kontroli jakości

  • komunikacja z innymi działami w firmie: logistyki, handlowymi, produkcji

  • dbałość o utrzymanie porządku zgodnie z systemem 5S

  • kontrola przestrzegania zasad BHP

  • prowadzenie cyklicznych ocen podległego zespołu

  • raportowanie wyników podległej zmiany

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z procesami magazynowania i produkcji, w firmach logistycznych, spedycyjnych bądź kurierskich – warunek konieczny

  • masz doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem

  • możesz pochwalić się bardzo dobrymi umiejętnościami planowania oraz organizacji pracy własnej i zespołu

  • jesteś gotowy/gotowa do pracy 2-zmianowej

  • posiadasz praktyczną znajomość metodologii Lean Manufacturing oraz doświadczenie w stosowaniu narzędzi 5S, KAIZEN

  • znasz pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • cechuje Cię samodzielności i umiejętności pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z systemami typu WMS

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie z przyjazną kulturą organizacyjną

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Producent profili aluminiowych do LED - LED Labs sp. z o.o., właściciel marki LUMINES Lighting.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy