Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

koordynator procesów magazynowych

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 24.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Posiadasz doświadczenie jako koordynator procesów magazynowych? Mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Aktualnie dla naszego Kliena poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora procesów magazynowych. Nie czekaj - aplikuj!

    Nr ref.: /408/05/2019/WW/40821
    Bielsko-Biała

    oferujemy

    • umowę o pracę na czas określony z możliwością rozwoju
    • miejsce pracy Radziechowy- Wieprz
    • dodatkową opiekę medyczną
    • ubezpieczenie na życie
    • świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
    • dofinansowanie do sportu i wiele innych
    • szkolenia pracownicze

    zadania
    • zarządzanie procesami magazynowymi w fabryce z uwzględnieniem optymalizacji kosztowej i rekomendowaniem wprowadzania nowoczesnych rozwiązań
    • zarządzanie flotą wózków i urządzeń
    • zarządzanie powierzchnią magazynową
    • nadzór nad systemem kontroli jakości w obszarze
    • przestrzeganie standardów bezpieczeństwa oraz jakości (HACCP, GMP/GHP, itp.)
    • zarządzanie wartością magazynu przyfabrycznego, w tym monitorowanie kosztów i raportowanie wskaźników
    • współpraca z pozafabrycznymi działami będącymi uczestnikami procesu logistycznego
    • optymalizacja procesów, proponowanie nowych rozwiązań techniczno-organizacyjnych w celu zwiększenia bezpieczeństwa pracy, poprawy jakości, optymalizacji związanych z powierzchnia magazynową oraz flotą
    • szkolenia z zakresu obszaru magazynowania dla pracowników

    oczekujemy

    • wykształcenia wyższego kierunkowego
    • popartego sukcesami doświadczenia na podobnym stanowisku - min 2 lata
    • doświadczenia w samodzielnym działaniu i rozwiązywaniu problemów
    • znajomości metod i technik zarządzania procesami magazynowymi z nastawieniem na poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań
    • nastawienia na współpracę i zorientowania na cele
    • swobody w poruszaniu się w środowisku Ms Office w szczególności Ms Excel
    • znajomości systemów wspierających zarządzanie w obszarze magazynowym; WMS, SAP
    • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47