Oferta pracy

Koordynator procesów magazynowych

AutoStore Sp. z o.o.

  • Łukasiewicza 4, Koszalin, Ekonomiczna 20, Koszalin

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 7:00-15:00, 07:30-15:30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

Głównym zadaniem na tym stanowisku jest organizacja oraz nadzór nad procesem zaopatrzenia produkcji w materiały zgodnie z zapotrzebowaniem.

Będziesz więc odpowiedzialny za nadzór i koordynowanie pracy pracowników magazynu przyprodukcyjnego, a także będziesz ściśle współpracował z innymi działami wewnątrz firmy, m.in. kontrolą jakości i inżynierią produkcji.

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej

  • Doświadczenie w pracy w magazynie, idealnie gdybyś miał w tym obszarze doświadczenie liderskie

  • Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • Zaangażowanie oraz dokładność i terminowość w realizacji powierzonych zadań

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych lub doświadczenie w ich obsłudze i chęć uzyskania uprawnień

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy i przejrzystych zasadach wynagradzania

  • Pracę w systemie jednozmianowym w nowoczesnym i innowacyjnym przedsiębiorstwie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

AutoStore jest twórcą i producentem najefektywniej na świecie wykorzystującego dostępną przestrzeń systemu magazynowego AutoStore™. Nasz system wspiera procesy logistyczne w ponad 500 lokalizacjach na terenie ponad 30 krajów na całym świecie. Zaufały nam najbardziej znane marki na świecie jak Puma, DHL, Gucci czy Lufthansa. AutoStore łączy oprogramowanie i sprzęt z ludzkimi zdolnościami w celu tworzenia przyszłości magazynowania.

Nasza organizacja posiada swoje oddziały w różnych częściach świata. W Polsce, w Koszalinie, od 2010 roku zajmujemy się montażem wszystkich podzespołów AutoStore™. Obecnie zatrudniamy ponad 370 osób na stanowiskach produkcyjnych, technicznych i administracyjnych. Innowacyjność naszego produktu zapewnia nam niesamowity rozwój, dlatego stale poszukujemy nowych pracowników.

Przewiń do profilu firmy