Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator Procesów Operacyjnych

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Obecnie poszukujemy  kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Skawina k. Krakowa

Twoje przyszłe zadania:

  • nadzór nad procesami operacyjnymi w jednostce,
  • kontrola porządku na magazynie, organizacja pracy oraz nadzór nad produktywnością i jakością pracy magazynu,
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników i/lub pracowników tymczasowych, tj. koordynowanie obiegu informacji, współuczestniczenie w rekrutacji, wyznaczanie i monitorowanie celów, zarządzanie czasem pracy, rozwijanie, motywowanie i ocena pracy,
  • kontrola parametrów jakościowych, finansowych oraz produktywności
    w jednostce, a także w razie konieczności podejmowanie działań korygująco-naprawczych,
  • wsparcie działu spedycji w zakresie zapewnienia najwyższej jakości obsługi Klientów.

  • posiadasz min. 2 lata doświadczenia w pracy magazynowej,
  • jesteś gotowy do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • cechuje Cię bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
  • posiadasz umiejętność biegłej obsługi komputera oraz pakietu MS Office
    (w szczególności Excel),
  • wykazujesz się bardzo dobrymi umiejętnościami interpersonalnymi
    tj.: komunikatywność i otwartość,
  • potrafisz budować trwałe relacje z innymi ludźmi,
  • cechuje Cię konsekwencja w działaniu i samodzielność.

Czujesz, że to oferta pracy dla Ciebie?

Kliknij przycisk "APLIKUJ" i dołącz do naszej GLS'owej paczki!

  • umowa o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • pakiet sportowy,
  • 13 pensja,
  • partnerskie relacje,
  • zniżka na przesyłki kurierskie,
  • nagrody świąteczne,
  • wczasy pod gruszą,
  • pakiet szkoleń.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest firma General Logistics Systems Poland Sp. z o.o., ul. Tęczowa 10, Głuchowo, 62-052 Komorniki (zwana dalej GLS Poland). Dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym realizacji przysługujących Pani/Panu praw, po wybraniu przycisku Aplikuj. Wszelkie wnioski i zapytania prosimy kierować na adres wyznaczonego Inspektora Ochrony Danych: [email protected]@gls-poland.com.

Ogłoszenie archiwalne