Oferta pracy

Koordynator procesów technicznych i jakościowych

Viessmann Technika Grzewcza

  • Jaworzyńska 289, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:05:50-13:50, 13:50-21:50, 21:50-05:50
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Jaworzyńska 289

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • uczestniczenie w ciągłym doskonaleniu procesów produkcyjnych

  • analiza pierwotnych i wtórnych przyczyn błędów powstałych w procesie produkcji

  • zabezpieczenie produkcji przed powstawaniem błędów

  • opracowywanie dokumentacji jakościowej, technicznej oraz instrukcji pracy dla pracowników

  • uczestniczenie w procesach wdrażania systemów i urządzeń testujących

  • szkolenia pracowników produkcyjnych ze standardów jakościowych wykonania produktu i przyczyn powstawania błędów

  • pomoc pracownikom w obsłudze narzędzi produkcyjnych

  • ścisła współpraca z innymi obszarami

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne o profilu elektronicznym, elektrycznym, mechatronicznym lub pokrewnym

  • wiedza z zakresu elektryki, elektroniki i mechaniki - warunek konieczny

  • gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym

  • dobra znajomość czytania rysunków technicznych oraz E-planów

  • nastawienie na współpracę w ramach interdyscyplinarnych zespołów

  • umiejętność zastosowania filozofii Kaizen i lean managementu w praktyce

  • dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • otwartość na poszerzanie wiedzy jakościowej, technicznej i branżowej

Mile widziane

  • mile widziane uprawnienia elektryczne do 1kV

To oferujemy

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego - tylko w ubiegłym roku w ramach rekrutacji i awansów stanowisko zmieniło 46 pracowników (a to nie koniec!),

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - średnia długość zatrudnienia w naszej firmie wynosi ponad 5 lat :),

  • liczne świadczenia socjalne oraz dodatki pozapłacowe, z którymi zapoznasz się przesuwając niżej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie posiłków z 6 restauracji

  • platforma Multikafeteryjna

Etapy rekrutacji
1

Wypełnienie formularza on-line

2

Selekcja CV

3

Rozmowa

4

Decyzja i informacja zwrotna

Viessmann to wiodący producent systemów grzewczych oraz przemysłowych na świecie. Jesteśmy firmą rodzinną, założoną ponad 100 lat temu, która zatrudnia ponad 12 750 pracowników. Zwracamy uwagę na przyjazność dla środowiska naturalnego i wspieramy zastosowanie energii odnawialnej.

Zakład produkcyjny w Legnicy istnieje od ponad 20 lat. Na ten moment zatrudniamy ponad 1 300 pracowników. To jednak nie koniec, ponieważ przed nami kolejne wyzwanie - w ciągu najbliższych lat planujemy uruchomienie nowoczesnego zakładu, który zwiększy nasze moce produkcyjne 6 razy. W Legnicy zajmujemy się produkcją pomp ciepła, rur miedzianych, kabli, wiązek kablowych oraz szaf sterowniczych. Pompy ciepła stanowią najnowszy projekt w duchu zielonej energii.

Przewiń do profilu firmy