Oferta pracy

Koordynator Procesu Obsługi Reklamacji

FERRO S.A.

  • Skawina

    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie, bieżące aktualizowanie oraz rozwijanie procesów oraz procedur obsługi reklamacji,

  • nadzór nad bieżącym przetwarzaniem zgłaszanych reklamacji, wraz z prowadzeniem niezbędnej dokumentacji, w tym również współpraca z pozostałymi Działami Spółki i podmiotami zewnętrznymi w zakresie niezbędnym do dobrego przebiegu procesów reklamacyjnych,

  • bezpośredni kontakt z klientami w zakresie obsługi reklamacji,

  • koordynacja procesu uzyskania zasadności reklamacji, zgodnie z procedurami wewnętrznymi,

  • obsługa i rozwój systemów oraz infolinii oraz obsługa poczty elektronicznej w zakresie procesów obsługi reklamacji,

  • aktualizacja danych dotyczących procesu reklamacji,

  • prowadzenie pełnej dokumentacji w zakresie reklamacji, w tym archiwizacja dokumentacji dotyczącej reklamacji zgodnie z przyjętym standardem,

  • współpraca z osobami odpowiedzialnymi za serwis i zapewnienie jakości w zakresie sposobów zbierania i przetwarzania danych dot. awaryjności produktów oraz wymiana tych danych ze służbami Kontroli Jakości,

  • zarządzanie podległym zespołem, planowanie, organizowanie i kontrolowanie pracy oraz motywowanie podległych pracowników.

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym, samodzielnym stanowisku,

  • znajomość przepisów reklamacyjnych i serwisowych,

  • umiejętność prowadzenia rozmów z Klientami,

  • doskonałe umiejętności organizowania oraz planowania pracy własnej i zespołu,

  • praktyczna znajomość środowiska Office 365,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • mile widziane umiejętności projektowania i definiowania procesów workflow.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się spółce giełdowej o międzynarodowym zasięgu,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • system szkoleń podnoszący kwalifikacje,

  • rabat na nasze produkty,

  • 2 dodatkowe dni wolne od pracy w ciągu roku,

  • możliwość pracy zdalnej przez 10 dni roboczych w miesiącu,

  • dodatek urlopowy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • kartę MultiSport,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na w/w stanowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy urlop

FERRO S.A.

Grupa FERRO to jeden z największych producentów i dystrybutorów armatury sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej z blisko 30-letnim doświadczeniem w branży na rynkach międzynarodowych. Grupa jest w gronie największych dostawców w segmencie zarządzania ekonomicznym zużyciem wody i ekologicznymi źródłami ciepła w Europie Centralnej. FERRO prowadzi swoją działalność głównie w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Mołdawii, Bułgarii, Rosji, Białorusi, Chorwacji na Węgrzech i Litwie.

W efekcie dalszego dynamicznego rozwoju, do Grupy FERRO dołączyła spółka TERMET S.A, która jest jednym z wiodących dostawców kompleksowych systemów w segmencie nowoczesnego zarządzania źródłami ciepła na rynku polskim oraz spółka Tester sp. z o.o., dostarczająca elektroniczne układy sterowania i automatyki do urządzeń gazowych.

Przewiń do profilu firmy