Koordynator procesu przyłączania osiedli do sieci

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 21.01.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 20.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Novisa Development to deweloper mieszkaniowy, który zrealizował na przestrzeni ostatnich 17 lat projekty budowlane o łącznej powierzchni ponad 120.000 m kw. PUM. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do Pionu Realizacji Inwestycji osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Uzyskiwanie warunków przyłączenia do sieci właściwych dostawców mediów.
    • Negocjacje porozumień budowy sieci wodno-kanalizacyjnych, energetycznych i gazowych.
    • Koordynacja procesu projektowania i realizacji sieci i przyłącz do/i na terenie osiedli mieszkaniowych.
    • Prowadzenie dokumentacji przebiegu procesu projektowania i realizacji przyłączania osiedli od odpowiednich sieci.
    • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej prowadzonych procesów budowy sieci i przyłączy.
    • Koordynacja odbiorów wykonanych sieci zewnętrznych.
    • Współudział przy spisywaniu protokołów zdawczo–odbiorczych zrealizowanych sieci.
    • Wsparcie techniczno-prawne w kwestiach podpisywania umów z dostawcami wody (odbioru ścieków kanalizacyjnych i deszczowych), prądu, gazu.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe.
    • Znajomość i umiejętność interpretacji niezbędnych norm i przepisów.
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Bardzo dobra organizacja pracy i konsekwencja w realizacji wyznaczonych celów.

    Oferujemy:

    • Duży zakres samodzielności przy wykonywaniu zadań.
    • Przyjazną atmosferę pracy.
    • Bardzo dobre warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu.
    • Stabilną pracę w kompetentnym zespole.
    • Proponowane zatrudnienie na podstawie umowy o współpracę.
    ZGODA NA
    PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
    do celów prowadzenia procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych)

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Novisa Development sp. z o.o. sp. j. z siedzibą w Warszawie, KRS: 0000488842 („Administrator Danych”) zawartych w moim życiorysie (CV), w szczególności: imienia (imion) i nazwiska, imion rodziców, daty urodzenia, miejsca zamieszkania (adresu do korespondencji), wykształcenia oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, w celu przeprowadzania procesu rekrutacji na stanowisko Manager ds. Inwestycji Budowlanych, umożliwienia kontaktu ze mną, oceny kwalifikacji, dopasowania oferty pracy i przekazywania informacji dotyczących procesu rekrutacji.

    Ogólna klauzula informacyjna (rekrutacja)

    Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej RODO − informujemy, że:

    1.Administrator danych osobowych

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Novisa Development sp. z o.o. sp. j. z siedzibą w Warszawie (adres siedziby: 02-801 Warszawa, ul. Puławska nr 403A, adres do korespondencji: ul. Cieślewskich 53, 03-017 Warszawa), KRS: 0000488842, NIP: 7010044936, REGON: 140733062 („Administrator Danych”).

    2.Dane kontaktowe Administratora Danych

    Z Administratorem Danych można się skontaktować:

    1. telefonicznie: 225457020;
    2. pod adresem e-mail: [email protected];
    3. pisemnie, przesyłając korespondencję na adres: Novisa Development sp. z o.o. sp. j., ul. Cieślewskich 53, 03-017 Warszawa;
    3.Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych

    Administrator Danych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym może się Pan/ Pani skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw:

    1. pod adresem e-mail: [email protected];
    2. pisemnie przesyłając korespondencję na adres: Novisa Development sp. z o.o. sp. j., ul. Cieślewskich 53, 03-017 Warszawa;
    4.Cele i podstawy przetwarzania

    Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzania procesu rekrutacji na stanowisko Manager ds. Inwestycji Budowlanych, umożliwienia kontaktu z Panią/Panem, oceny kwalifikacji, dopasowania oferty pracy i przekazywania Pani/Panu informacji dotyczących procesu rekrutacji, na podstawie:

    1. Pani/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO);
    2. przepisów prawa, w szczególności Kodeksu Pracy i Kodeksu Cywilnego (art. 6 ust. 1 lit. c RODO);
    3. prawnie uzasadnionego interesu Administratora Danych (art. 6 ust. 1 lit. f), którym jest ocena zdolności i umiejętności w celu przedstawienia odpowiedniej oferty rekrutacyjnej.
    5.Odbiorcy danych

    Pani/Pana dane mogą być udostępnione:

    1. spółkom powiązanym z Administratorem Danych;
    2. podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa (sądy, organy państwowe itp.);
    3. podmiotom świadczącym usługi księgowe, informatyczne, marketingowe, komunikacyjne i analityczne, prawne i windykacyjne;
    4. podwykonawcom i innym podmiotom, z którymi Administrator Danych współpracuje.
    6.Prawo do cofnięcia zgody

    W każdej chwili przysługuje Pani/ Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych poprzez przesłanie takiego żądania do Administratora Danych na adres e-mail: [email protected] lub na adres korespondencyjny Administratora Danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pani/ Pana zgody przed jej wycofaniem.

    7.Prawo do sprzeciwu

    Może Pani/ Pan, w każdym czasie, wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych: poprzez e-mail: [email protected]; telefonicznie: 225457020.

    8.Przekazywanie danych poza Europejski Obszar Gospodarczy

    Administrator Danych nie przekazuje Pani/Pana danych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    9.Okres przechowywania danych

    Pani/Pana dane osobowe Administrator Danych będzie przetwarzać przez okres realizacji procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w przyszłych procesach rekrutacji przez okres 1 rok od dnia wyrażenia zgody.

    10.Prawa osób, których dane dotyczą:

    Zgodnie z RODO, przysługuje Pani/Panu:

    1. prawo do żądania dostępu do swoich danych oraz otrzymywania ich kopii;
    2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
    3. prawo do usunięcia danych (jeżeli nie ma podstaw do tego, aby były przetwarzane dane osobowe można żądać ich usunięcia);
    4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych (można żądać ograniczenia przetwarzania danych osobowych wyłącznie do ich przechowywania lub wykonywania uzgodnionych działań, jeżeli posiadane dane są nieprawidłowe lub przetwarzane są bezpodstawnie; lub jeżeli ich usunięcie nie jest możliwe z uwagi na potrzebę ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń);
    5. prawo do przenoszenia danych (prawo do otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych dostarczonych na podstawie zgody; można też zlecić przesłanie tych danych bezpośrednio innemu podmiotowi);
    6. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z prawem, można złożyć w tej sprawie skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego).

    W celu wykonania swoich praw może Pani/ Pan skierować żądanie pod adres email: [email protected] lub udać się do siedziby Administratora Danych. Proszę pamiętać, że przed realizacją Pani/ Pana uprawnień, Administrator Danych będzie musiał odpowiednio Panią/ Pana zidentyfikować.

    11.Informacja o dobrowolności podania danych

    Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do przeprowadzania procesu rekrutacji na stanowisko Manager ds. Inwestycji Budowlanych, umożliwienia kontaktu z Panią/ Panem, oceny kwalifikacji, dopasowania oferty pracy i przekazywania Pani/ Panu informacji dotyczących procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia na to zgody – również w dalszych procesach rekrutacyjnych na stanowisko Manager ds. Inwestycji Budowlanych przez okres 1 roku od dnia wyrażenia zgody.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.