Oferta pracy

Koordynator produkcji Automotive

AWECO POLSKA APPLIANCE Sp. z o.o.

  • Turyńska 80, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Turyńska 80

Tychy

Twój zakres obowiązków

CEL STANOWISKA

Odpowiedzialność za organizację pracy w wyznaczonym obszarze produkcji czterech linii montażowych Automotive. Uruchomienie kolejnych zmian produkcyjnych i koordynowanie pracy docelowo zespołu 60 osób,

a także uczestnictwo w nowych uruchomieniach.

ZADANIA:

✓ organizacja pracy i zarządzanie zespołem w wyznaczonym obszarze produkcji

✓ odpowiedzialność za realizację planów produkcyjnych oraz udział w ich przygotowywaniu

✓ odpowiedzialność za jakość i terminowość dostarczanej produkcji oraz ich egzekwowanie, ciągła praca nad rozwiązywaniem problemów jakościowych

✓ codzienna praca zgodna ze wskaźnikami produkcyjnymi i raportowanie ich przełożonemu

✓ współudział w planowaniu bieżących procesów technologicznych, jak i produkcji nowych produktów

✓ prowadzenie programu redukcji odpadu technologicznego

✓ prowadzenie programu poprawy produktywności

✓ ciągły rozwój działu zgodnie z metodologią Lean Manufacturing

✓ ścisła współpraca ze wszystkimi działami wspierającymi

✓ realizacja wyznaczonych KPI

✓ coroczne budżetowanie projektów racjonalizatorskich, napraw, szkoleń i odpowiedzialność za realizację budżetu działu

Nasze wymagania

OCZEKUJEMY:

✓ wykształcenie wyższe, preferowane techniczne

✓ minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Automotive

✓ znajomość standardów przemysłu motoryzacyjnego zgodnie z normą IATF w odniesieniu do procesów produkcyjnych

✓ komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

✓ ugruntowane kompetencje menedżerskie

✓ orientacja na współpracę

✓ terminowość i orientacja na pozytywny wynik organizacji

✓ znajomość wpływu kosztów zmiennych działu na P&L (rachunek zysku i strat przedsiębiorstwa)

✓ praca zgodna ze standardami IATF oraz Lean Manufacturing

To oferujemy

OFERUJEMY:

✓ stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony

✓ atrakcyjne warunki wynagrodzenia

✓ możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego dzięki udziałowi w nowych uruchomieniach, produkcji seryjnej oraz współpracy z klientami OEM

✓ udział w rozwoju standardów w organizacji

✓ przyjazną atmosferę

✓ możliwość skorzystania z dodatkowych świadczeń- ubezpieczenie grupowe, premia frekwencyjna, dofinansowanie do wakacji, bonus świąteczny, Multi Sport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

SANHUA AWECO jest globalną firmą zatrudniającą prawie 2000 pracowników. Od 2013 roku jesteśmy częścią SANHUA, światowego lidera systemów AGD, motoryzacji i klimatyzacji, zatrudniającego 20.000 pracowników na całym świecie.

Produkowane przez nas systemy są kluczowymi elementami w niemal każdym urządzeniu gospodarstwa domowego czy klimatyzatora, jak również co drugiego nowo wyprodukowanego samochodu na świecie.

Przewiń do profilu firmy

Klikając przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Aweco Polska Appliance Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.