Oferta pracy

Koordynator Produkcji – Dział pomp ciepła

Kospel Sp. z o.o.

  • BoWiD 24, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

BoWiD 24

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie pracy Liderów produkcji

  • nadzorowanie procesów produkcyjnych, troska o jakość i terminowość

  • działanie na rzecz obniżenia kosztów produkcji i podwyższenia wydajności

  • sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem norm BHP

  • prowadzenie szkoleń stanowiskowych dla nowo przyjętych pracowników

  • rozwój i motywowanie podwładnych

  • rozwiązywanie problemów „dnia codziennego” w podległych działach

  • współpraca z przedstawicielami różnych działów funkcjonujących w ramach przedsiębiorstwa produkcyjnego

  • przygotowywanie harmonogramów pracy w oparciu o przepisy odnoszące się do norm czasu pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (zarządzanie i inżynieria produkcji)

  • min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników w zakładzie produkcyjnym

  • znajomość i doświadczenie w praktycznym wykorzystaniu narzędzi z zakresu Lean Management będzie dodatkowym atutem

  • znajomość rysunku technicznego i technik wytwarzania

  • umiejętność konstruowania w środowisku CAD 3D

  • gotowość do nauki

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • proaktywność i otwartość na zmianę

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • ciekawe szkolenia związane z wykonywaną pracą

  • pracę w zgranym i ambitnym zespole

  • interesujące wyzwania

  • atrakcyjny pakiet socjalny - karty Multisport, opieka medyczna, bony świąteczne, ubezpieczenie na preferencyjnych zasadach

  • świeże owoce i jogurty w okresie jesienno-zimowym

  • imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne