Oferta pracy

Koordynator produkcji filmowej / montażysta

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

• organizacja i koordynacja produkcji filmowej

• współpraca z podwykonawcami

• współtworzenie strategii rozwoju produkcji filmowej w organizacji

• dbanie o realizację formatów wideo zgodnie ze standardami firmy,

• odpowiedzialność za ostateczny kształt nadzorowanych projektów/materiałów,

• komunikacja, koordynacja i rozwój kompetencji wideo

• dbanie o poprawne wykonanie i realizację otrzymanego budżetu produkcyjnego

• tworzenie materiałów – umiejętności montażu wideo w pakiecie Adobe

• tworzenie materiałów – umiejętności operatorskie jako dodatkowy atut

Nasze wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?

• minimum 2-letniego doświadczenia w organizacji produkcji wideo

• wiedzy z zakresu produkcji materiałów wideo

• dobrej znajomości pakietu Adobe

• wiedzy na temat najnowszych trendów formatów wideo w telewizji i w sieci

• umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów

• umiejętności pracy nad kilkoma projektami jednocześnie

• odpowiedzialności, sumienności, umiejętności planowania czasu pracy

• umiejętności utrzymywania dobrych relacji interpersonalnych

• prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • prywatną opiekę medyczną

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dobrą lokalizację biura

  • pracę w zespole fajnych ludzi 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • ekipa zgranych ludzi

  • dobra lokalizacja biura

  • stałe godziny pracy i jedna zmiana

Polska Press Grupa to wiodący koncern medialny w Polsce. Jesteśmy liderem na rynku mediów lokalnych i regionalnych.

Przewiń do profilu firmy

Jak przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: https://polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1

Zapraszamy do zapoznania sie z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.