Ta oferta pracy jest nieaktualna od 492 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator produkcji i dostaw surowców

  • Dyzin (pow. otwocki), Otwock, mazowieckie
  • Kierownik
  • 04.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dr. Grehen Sp. z o.o.

    Jesteśmy producentem i dystrybutorem polskiej marki kosmetyków profesjonalnych Charmine Rose, istniejącej na rynku europejskim od 1989 roku. Nasze kosmetyki tworzymy z pasją w oparciu o własne receptury, które oparte są na naturalnych składnikach oraz technologicznych osiągnięciach współczesnej kosmetologii.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Otwock (okolice), Dyzin (pow. otwocki)
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • przygotowywanie planów produkcyjnych,
    • kontakt z firmami transportowymi, producentami i dostawcami,
    • ustalanie i rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami i dostawcami,
    • współpraca z działami wewnętrznymi,
    • nadzorowanie stanu magazynu,
    • koordynowanie przepływu materiałów, surowców produkcyjnych i produktów gotowych,
    • tworzenie zleceń produkcyjnych, monitorowanie stanu zapasów, opracowywanie harmonogramu obciążenia stanowisk produkcyjnych,
    • nadzór nad stanem realizacji zaplanowanej produkcji,
    • ustalanie docelowego stanu zapasów w uzgodnieniu z controllingiem, działem produkcji,
    • prowadzenie statystyk i sporządzanie raportów.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, mile widziane chemiczne, bądź w trakcie studiów,
    • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole,
    • analiza sytuacji i rozwiązywanie problemów,
    • organizacja pracy własnej,
    • biegła obsługa komputera (środowisko Windows, Internet, Office),
    • prawo jazdy kategoria B.

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • szkolenia oraz wsparcie w kontynuowaniu nauki,
    • szansę podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • umowę o pracę,
    • miejsce pracy: Dyzin k/Celestynowa, woj. mazowieckie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Dr Grehen Sp. z o.o. z siedzibą w Dyzinie."