Logo Pracuj.pl

Koordynator Produkcji i Montażu

AIUT Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie montaży/instalowania maszyn i urządzeń wg. dokumentacji
  • planowanie i terminowa realizacja prowadzonych montaży
  • nadzór inżynierski za zgodność wykonywanych prac i produktów z projektem konstrukcyjno-technologicznym
  • kierowanie podległym zespołem monterów
  • dobór odpowiednich zasobów do potrzeb wykonania zadań
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, PPOŻ, prawa pracy i zarządzeń obowiązujących w miejscach montażu
  • monitoring efektywności, terminowości oraz jakości wykonywanych prac
  • wypełnianie bieżącej dokumentacji w ramach obowiązującego w spółce systemu

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne wyższe (mechaniczne, elektrotechniczne, mechatroniczne)
  • znajomość zagadnień z zakresu montażu maszyn/urządzeń mechanicznych produkcji mechanicznej, kontroli jakości, instalacji pneumatycznych, elektrycznych
  • dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • dobra znajomość rysunku technicznego i programów środowiska Auto-Cad
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie do posiłków w pracy

AIUT jest prywatną firmą inżynierską dostarczającą złożone systemy techniczne dla klientów przemysłowych na całym świecie. Dostarczane rozwiązania obejmują stanowiska zrobotyzowane, linie produkcyjne, systemy komunikacyjne IoT, systemy IT zarządzania ruchem i zasobami. AIUT tworzy własne produkty w oparciu o innowacyjne technologie, które są częścią wdrażanych systemów.

Koordynator Produkcji i Montażu, Rzeszów