Oferta pracy

Koordynator Produkcji / Kierownik Produkcji

Klient Pracuj.pl

  • Bytom

    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją planu produkcyjnego;

  • osiąganie celów zgodnymi z celami organizacji, wysoka orientacja na cele wydajnościowe, jakościowe i obsługi klienta;

  • inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań produkcyjnych i technologicznych;

  • nadzór nad podległym zespołem w sposób gwarantujący wysoką jakość i produktywność;

  • rozwój podległej kadry brygadzistów zmianowych;

  • zapewnienie dobrej komunikacji z wszystkimi działami organizacji (w tym sprzedaż, magazyn);

  • nadzór nad przepisami BHP;

  • współpraca z działem utrzymania ruchu;

  • planowanie i realizacja zakupów materiałów produkcyjnych;

  • raportowanie do Dyrektora zakładu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie;

  • doświadczenie w zarządzaniu produkcją w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych (znajomość technologii wtrysku będzie dodatkowym atutem)

  • umiejętność kalkulacji kosztów produkcji oraz planowania produkcji;

  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • dobra znajomość j. angielskiego;

  • znajomość obsługi systemu SAP Business One (będzie dodatkowym atutem).

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami;

  • realny wpływ na rozwój firmy (bardzo ciekawe i rozwojowe stanowisko);

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • finansowanie dodatkowych świadczeń w ramach Programu MultiSport;

  • dodatkowe świadczenia socjalne;

  • finansowanie nauki języka obcego;

  • dofinansowanie szkoleń i kursów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Firma produkcyjno-handlowa z Bytomia, część europejskiego koncernu, oferująca swoje wyroby opakowaniowe na rynkach międzynarodowych