Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Produkcji

Royal Food Production Sp. z o.o. O firmie

  • Kopytów (pow. warszawski zachodni), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 6 godzin temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma Royal Food Production Sp. z o.o. jest  nowoczesną firmą działającą w branży przetwórstwa mięsnego od 2004 roku. Swoją działalność prowadzimy w Danii i Polsce, a wytwarzane przez nas produkty eksportujemy w całej Europie. Gwarantujemy najwyższą jakość i bezpieczeństwo wyrobów mięsnych, które produkujemy według najwyższych wymogów unijnych.

Aktualnie poszukujemy pracowników ( K / M ) na stanowisko:

Technolog

Opis stanowiska:

  • Koordynacja pracy poszczególnych działów i egzekwowanie zdań produkcyjnych
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych
  • Udział w pracach nad projektami z zakresu rozwoju zakładu produkcyjnego
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji produkcyjno- technologicznej
  • Nadzór nad przestrzeganiem wewnętrznych procedur oraz obowiązujących przepisów
  • Koordynacja zamówień na produkcję oraz ich  weryfikacja
  • Koordynacja pracy zewnętrznych firm serwisowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - warunek konieczny
  • Wyksztalcenie wyższe ( technologia żywności lub pokrewne )
  • Znajomość zagadnień HACCP, BRC, IFS
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą ludzi, umiejętność porozumienia się na każdym szczeblu w organizacji
  • Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej organizacji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Dogodną lokalizację

Ogłoszenie archiwalne