Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator produkcji

MODERN METALO firmie

  • Firmowa 3A, Opole
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MODERN METAL

Firmowa 3A

Opole

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie zamówień, przygotowywanie detali do wysyłki,

  • pakowanie elementów metalowych (do skrzyń, na palety, stretchowanie, zabezpieczanie do transportu),

  • czuwanie nad przestrzeganiem terminów realizacji zamówień,

  • optymalizacja pracy magazynu i produkcji celem minimalizacji czasu potrzebnego do realizacji zamówień,

  • wstępna kontrola jakości wykonywanych detali

  • ścisła współpraca z produkcją i pozostałymi działami spółki.

Nasze wymagania

  • obowiązkowość, zaangażowanie, uczciwość biznesowa,

  • samodyscyplina, chęć doskonalenia swojej efektywności,

  • umiejętność pracy pod presją terminu realizacji zamówień,

  • uprawnienia na wózki widłowe (warunek konieczny),

  • charyzmat, umiejętność wypracowania autorytetu w środowisku produkcyjnym,

  • gotowość do pracy zmianowej.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę (po trzymiesięcznym okresie próbnym),

  • realne możliwości awansu i rozwoju zawodowego w branży automotive,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania w pracę,

  • pracę w Opolu z dostępem do bezpłatnych miejsc parkingowych,

  • zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie branży automotive.

Modern Metal Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu to synonim profesjonalizmu i jakości.

To kompleksowe usługi obróbki metalu.

Wysoko wykwalifikowani pracownicy i nowoczesny park maszynowy.

W związku z rozwojem struktur organizacyjnych poszukujemy

osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

KOORDYNATOR PRODUKCJI

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowanie prosimy o składanie CV wraz z obowiązującą klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.