Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Produkcji

SKL Plus Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Określanie planów produkcyjnych;

  • Koordynowanie prac podległego personelu;

  • Dbanie o wysoką jakość produkcji;

  • Monitorowanie realizacji założonego planu produkcyjnego;

  • Zapewnienie prawidłowych warunków pracy BHP;

  • Raportowanie i analizy wydajności produkcji;

  • Monitorowanie stanu technicznego urządzeń;

  • Tworzenie budżetu w podległym dziale;

  • Zarządzanie polityką zakupową działu;

  • Zarządzanie i kontrola stanów magazynowych;

  • Weryfikacja prawidłowego obiegu dokumentów;

  • Motywowanie pracowników do podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych;

  • Szukanie nowych rozwiązań usprawniających pracę;

  • Rekrutacja i wdrażanie nowych pracowników działu produkcji;

  • Dbałość o jasną komunikację z innymi działami firmy;

  • Udział w projektach mających na celu rozwój działu i Firmy;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem;

  • Znajomość branży elektronicznej lub/i znajomość obsługi urządzeń CNC

  • będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość zasad organizacji i zarządzania procesami produkcyjnymi;

  • Wykształcenie minimum średnie;

  • Obsługa CRM lub/i Subiekt – będzie dodatkowym atutem;

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu;

  • Umiejętność pracy pod presją czas;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Kreatywność oraz nastawienie na poszukiwanie nowych rozwiązań;

  • Chęć rozwoju oraz ciągłego doskonalenia się;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Komunikatywność;

  • Język angielski na poziomie A2 – mile widziany;

  • Prawo jazdy kat. B – otrzymasz samochód służbowy z możliwością korzystania w celach prywatnych;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie;

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny, miesięczny system premiowy;

  • Pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku;

  • Samochód służbowy wraz z limitem paliwowym;

  • W pełni wyposażone stanowisko pracy;

  • Pracę w zespole przyjaznych osób;

  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych;

  • Perspektywę awansu na stanowisko Kierownika Produkcji w ciągu 18 miesięcy!

Rozświetlamy Świat! Firma Crystal Panel Powstała W 2011 roku, dzięki dwójce pasjonatów innowacji i światła, tworząc pierwszy produkt tego typu w Polsce. Od 2015 nasi Kontrahenci montują nasze panele na całym świecie. Nasze komponenty zwiększają atrakcyjność produktów i reklam naszych Klientów, a Oni sami mają w Nas stabilnego i wiarygodnego Partnera. Tworzymy przyjazne, oparte na szacunku środowisko pracy, w którym można odnieść sukces rozwijając się i realizując swój potencjał. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy