Oferta pracy

Koordynator Produkcji

PARIS TOBACCO INTERNATIONAL MANUFACTURING SP. ZO.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Przysucha, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wyrobów tytoniowych i do nowo otwieranego zakładu produkcyjnego w Skrzyńsku w okolicach Radomia, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES ZADAŃ:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji, nadzorowanie prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych, terminowość i jakość produkcji i koszty na zmianie
  • Egzekwowanie przestrzegania przepisów BHP, instrukcji pracy oraz obowiązujących procedur dotyczących ochrony środowiska i jakości
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu, planowanie i delegowanie zadań i koordynacja wykonania
  • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej i technicznej
  • Monitorowanie, rozlicznie i raportowanie wyników i wskaźników produkcyjnych
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia terminowej produkcji i sprawności technicznej maszyn
  • Organizowanie i nadzorowanie testów surowców i  materiałów
  • Definiowanie parametrów oraz specyfikacji produktów i pół produktów
  • Zapewnienie właściwego i terminowego przepływu surowca/półproduktu między kolejnymi etapami produkcji

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne, inżynieria produkcji, zarządzanie produkcją lub pokrewne)
  • Minimum 3 lata w zarządzaniu produkcją w branży FMCG lub papierniczej (doświadczenie w przemyśle  tytoniowym będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność tworzenia specyfikacji technicznych, harmonogramów prac
  • Doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych przy wykorzystaniu narządzi jakościowych i lean (5s, kaizen, problem solving, TPM)
  • Nastawienie na realizację celów i współpracę
  • Dobra znajomość języka angielskiego minimalny poziom B2
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Podstawowa znajomość metrologii - sposobów dokonywania pomiarów oraz zasad interpretacji uzyskanych wyników

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego
  • Możliwość pracy w organizacji w fazie intensywnego wzrostu i innowacji
  • Rzeczywisty wpływ na kształtowanie kultury organizacyjnej firmy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.

W przesyłanych dokumentach należy umieścić klauzulę informacyjną:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. RODO (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119.)

CV bez powyższej klauzuli informacyjnej nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji i będą usuwane z bazy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy