Ta oferta pracy jest nieaktualna od 160 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Produkcji Seryjnej

  • Chorzów, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-12-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Chorzów
    Nr Ref.: SPC/C/12/2017

    Zakres obowiązków:

    • Sprawdzanie pokrycia materiałowego na dedykowany projekt i zaopatrywanie lini produkcyjnej zgodnie z planem produkcji,
    • Kontakt i wymiana informacji pomiędzy magazynem, a logistykami,
    • Analiza możliwości realizacji zleceń poprzez bilansowanie bieżących zamówień względem aktualnych i przyszłych zdolności produkcyjnych,
    • Przekazywanie planów produkcyjnych mistrzom produkcji i dbałość o ich realizację, a także utrzymanie wskaźników produkcyjnych na odpowiednim poziomie,
    • Przewidywanie problemów związanych z dostawami do klientów oraz wdrażanie odpowiednich działań naprawczych,
    • Odpowiadanie za poprawę istniejących standardów przy użyciu metodologii Kaizen.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe,
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Znajomość programu SAP pakietu MS Office,
    • Wiedza z zakresu łańcucha dostaw - proces MPS/MRP,
    • Praktyczna znajomoś excela,
    • Doświadczenie związane z zaopatrzeniem i przepływami materiałowymi,
    • Umiejętności interpersonalne, pracy zespołowej, wielozadaniowość.

    Nasz Klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,
    • Możliwość samorozwoju,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Bogaty pakiet socjalny.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk z  zaznaczeniem nr. ref.

    SPC/C/11/2017

    w temacie wiadomości.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Moltton Poland z  siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 35-37 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom współpracującym z Moltton Poland  oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

    Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.”