Ta oferta pracy jest nieaktualna od 282 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Produkcji

  • śląskie
  • Kierownik
  • 10.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lokalizacja: Bukowno

    Schneider Electric, jako globalny specjalista w zarządzaniu energią i automatyce, zmienia oblicze przemysłu i miast oraz wzbogaca ludzkie życie. Dzięki naszym technologiom zrównoważony dostęp do energii jest możliwy dla każdego, w każdym miejscu i w każdym momencie. W Schneider Electric nazywamy to Life is On.

    Schneider Electric to wspaniała firma dzięki wspaniałym ludziom – obejrzyj
    FILM i przekonaj się o tym na własne oczy!

    Do naszej fabryki w Bukownie poszukujemy osoby na stanowisko Koordynator Produkcji.

    Główne zadania:

    • Zarządzanie hierarchiczne zespołem produkcyjnym na poziomie sektora w celu zaspokojenia potrzeb klienta pod względem kosztów, jakości i czasu realizacji
    • Gwarantowanie przestrzegania wymagań BHP, Regulaminu Pracy i 5S
    • Przygotowywanie planów produkcyjnych we współpracy z Działem Logistyki
    • Monitorowanie, kontrolowanie i poprawa wyników podległego sektora w aspekcie wyznaczonych celów, w tym: produktywności i wydajności produkcji, kosztu braku jakości, terminowości produkcji poprzez ustalone wskaźniki
    • Udział i samodzielne prowadzenie projektów w zależności od potrzeb: wdrażanie nowych produktów, zmian w produktach oraz usprawnień w procesie produkcji używając narzędzi Lean Sigma

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe – preferowane techniczne
    • Znajomość procesu produkcji, umiejętność organizowania i koordynowania działań zgodnie z planami i celami produkcyjnymi oraz oceny sytuacji i podejmowania decyzji dotyczących produkcji
    • Znajomość narzędzi i technik Lean Manufacturing oraz praktyczne ich zastosowanie (5S, TPM, Pull System, Visual Management, warsztaty Kaizen itp.)
    • Bardzo dobra znajomość produktu, jego funkcjonowania oraz wymagań techniczno-jakościowych
    • Umiejętności komunikowania wymagań
    • Umiejętności analitycznego podejścia do rozwiązywania problemów
    • Znajomość języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
    • Umowę o pracę na czas określony 12 miesięcy
    • Interesującą i samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku
    • Pracę w dynamicznym zespole
    • Rozwój w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, strategii rozwoju i kulturze opartej o wartości

    Schneider Electric jest globalnym specjalistą w zarządzaniu energią i automatyce. Działamy w 130 krajach zatrudniając ponad 170,000 pracowników. Nasze zintegrowane rozwiązania zmieniają oblicze przemysłu i miast oraz wzbogacają nasze życie.

    W dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883.