Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Produkcji

Franc Gardiner Sp. z o.o.O firmie

  • Składowa 3, Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Franc Gardiner Sp. z o.o.

Składowa 3

Świdnica

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynacja procesów sprzedażowo-produkcyjnych

  • Obsługa zamówień klienta zagranicznego

  • Monitorowanie poziomu materiałów/komponentów do produkcji

  • Nadzorowanie prawidłowego przepływu informacji między działami współpracującymi

  • Monitorowanie realizacji zleceń produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie w obszarze planowania w firmie produkcyjnej

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwości rozwoju zawodowego i wdrażania własnych pomysłów

  • Pakiet opieki medycznej

Firma FRANC GARDINER SP. Z O.O. w Świdnicy – doświadczony producent rolet wewnętrznych i pionier kompleksowych rozwiązań dekoracyjnych z nadrukami

Przewiń do profilu firmy