Oferta pracy

Koordynator produkcji

Pracuj.pl dla FirmO firmie

  • Tomaszów Mazowiecki

    Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie krótko i długoterminowych planów produkcji,

  • Harmonogramowanie i planowanie przestrzenne produkcji,

  • Tworzenie zleceń produkcyjnych,

  • Bieżące kontrolowanie realizacji i optymalizowanie planów produkcyjnych,

  • Przygotowywanie zamówień wewnętrznych i harmonogramowanie dostaw niezbędnych do realizacji planu produkcji,

  • Opracowywanie dziennych raportów produkcji,

  • Bieżąca aktualizacja danych w systemie,

  • Ścisła współpraca z działami firmy zaangażowanymi w proces produkcji,

  • Kontrola jakości produktów,

  • Ocena zyskowności i rentowności produktów i usług.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne,

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku planisty w firmie produkcyjnej z branży metalowej,

  • Mile widziane będzie doświadczenie w planowaniu produkcji wieloproduktowej o małych seriach produkcyjnych,

  • Zdolności analityczne, współpracy i integracji w ramach dużego zespołu,

  • Umiejętność poruszania się w środowisku CAD,

  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office oraz Comarch XL,

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności Kandydata,

  • Pozycję w szybko rozwijającej się firmie z branży produkcyjnej,

  • Elastyczne formy zatrudnienia, w zależności od preferencji Kandydata,

  • Narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop, samochód),

  • Ciekawe możliwości rozwoju w ramach struktury firmy.

Pracuj.pl dla Firm

Dla naszego klienta – firmy produkcyjnej z branży metalowej, szukamy osoby na stanowisko: Koordynator produkcji

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.