Oferta pracy

Koordynator Produkcji

VOESTALPINE SIGNALING SOPOT Sp. z o.o.O firmie

VOESTALPINE SIGNALING SOPOT Sp. z o.o.

Gdańska 12

Trąbki Wielkie (pow. gdański)

Firma voestalpine Signaling Sopot należy do międzynarodowej Grupy voestalpine VAE z siedzibą w Austrii, światowego lidera technologii w dziedzinie transportu szynowego. W naszym Zakładzie Produkcyjnym w Trąbkach Wielkich produkujemy innowacyjne systemy wspierania transportu kolejowego, min. monitoringu dla taboru i infrastruktury. Rozwiązania i produkty firmy cieszą się uznaniem w sieciach kolejowych na całym świecie. Dzięki nam klienci są zawsze o krok przed konkurencją.

Przykładamy szczególną wagę do zaangażowania, dobrej organizacji pracy, wytrwałości w działaniu,  samodzielności a przede wszystkim umiejętności współpracy opartej na otwartości, szacunku i zaufaniu. Cenimy sobie dystans do siebie, poczucie humoru i zrównoważony rozwój.

KOORDYNATOR PRODUKCJI

Opis stanowiska pracy

  • Koordynowanie prac związanych z realizacją zadań produkcyjnych w celu osiągnięcia wysokiej jakości produkowanych wyrobów oraz planu produkcyjnego;
  • Aktywny udział przy wdrażaniu działań z zakresu Ciągłego Doskonalenia;
  • Podejmowanie działań wobec pojawiających się niezgodności wykrytych podczas przeglądów, audytów wewnętrznych i zewnętrznych, uwag pracowników;
  • Skuteczne zarządzanie podległym zespołem, w tym:
    • Rozwiązywanie bieżących problemów organizacyjnych, technicznych, materiałowych i narzędziowych;
    • Aktywny udział w rozwoju personalnym podległego zespołu;
    • Zapewnienie efektywnej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz zespołu.

Profil kandydata:

  • Motywacja wewnętrzna do rozwoju osobistego i zawodowego pozwalająca na podjęcie bardziej odpowiedzialnych zadań w ciągu 1-2 lat;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziany profil mechatronika, automatyka);
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętności komunikacyjne pozwalające nawiązać dobre kontakty ze współpracownikami;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Proponujemy:

  • Możliwość rozwoju potencjału osobistego i zawodowego;
  • Przyjazną atmosferę i możliwość pracy w środowisku międzynarodowym;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Miejsce pracy: Trąbki Wielkie.

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ
W tytule wiadomości proszę podać nazwę stanowiska. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez voestalpine Signaling Sopot Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Klauzula dobrowolna:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez voestalpine Signaling Sopot sp. z o.o., lecz nie dłużej niż przez 12 miesięcy.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest voestalpine Signaling Sopot sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie ( 81-859) przy ul. Jana z Kolna 26 C. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji , o ile wyraziła Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie w przyszłości.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy