Oferta pracy

Koordynator Produkcji

Gestamp Wrocław Sp. z o.o.O firmie

  • Kwiatkowskiego 3, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Gestamp Wrocław Sp. z o.o.

Kwiatkowskiego 3

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzaniem zespołem produkcyjnym (liderzy, technicy, operatorzy),

  • Rozwój i motywowanie podległego zespołu, budowanie dobrej atmosfery pracy i zaangażowania pracowników,

  • Zapewnianie ciągłości produkcji i jakościowa realizacja planu produkcyjnego (w tym celów, zadań i wskaźników KPI),

  • Definiowanie i prowadzenie projektów dotyczących usprawnień i rozwiązań technicznych w celu poprawy efektywności operacyjnej i jakości produktów

  • Egzekwowanie od podległych pracowników wykonywanie obowiązków zgodnie z przyjętymi normami, instrukcjami, zaleceniami i obowiązującymi przepisami BHP i p.poż;

  • Analizowanie razem z działem planowania planu produkcji i planu wysyłek,

  • Przygotowywanie raportów dotyczących kluczowych wskaźników firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane w branży motoryzacyjnej),

  • Wykształcenie techniczne,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, mile widziane powyżej 30 osób,

  • Doświadczenie w pracy ze wskaźnikami KPI, planowaniu i,

  • Zorientowanie na cel, umiejętność rozwiązywania problemów, znakomita organizacja pracy własnej i innych,

  • Dodatkowymi atutami będzie znajomość procesów: tłoczenia, spawania lub zgrzewania.

Mile widziane

  • Uprawnienia spawalnicze, do obsługi suwnicy oraz podestów ruchomych.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia zawodowe,

  • Kartę Multisport,

  • Dodatek do dojazdu,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Pakiet medyczny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Grupa Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym. Od ponad 50 lat współpracuje z przemysłem motoryzacyjnym dostarczając komponenty metalowe do fabryk na całym świecie. Wrocławska fabryka Gestamp produkuje części dla takich marek jak Volkswagen, Peugeot, Renault, Audi, Skoda. Komponenty tworzone są w procesach tłoczenia, zgrzewania, spawania i malowania kataforetycznego.

Przewiń do profilu firmy