Oferta pracy

Koordynator Produkcji Wyrobów Medycznych

DPKL Doradztwo PersonalneO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Doradztwo Personalne DPKL (8709) dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko: Koordynator produkcji

Miejsce pracy: Włochy, okolice Okęcia

Godziny pracy: 7.00-17.00; 18.00-24.00 (praca zmianowa)

Opis stanowiska:

  • Kierowanie produkcją urządzeń medycznych.
  • Kierowanie zespołem około 10 osób
  • Realizacja planów produkcyjnych
  • Nadzór nad magazynem części do produkcji
  • Koordynacja zakupów pod plany produkcyjne
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Zapewnienie wysokich standardów jakości produkcji

Wymagania:

  • Doświadczenie w produkcji wyrobów medycznych,
  • znajomość ISO 13485;
  • sumienność, dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole, zarządzania produkcją,
  • wykształcenie techniczne,
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie z wdrożonym systemem jakości, umiejętność czytania rysunków technicznych, instrukcji montażu oraz schematów elektrycznych,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP oraz umiejętność lutowania elementów SMD

Klient oferuje:

  • Pracę w dynamicznej firmie produkcyjnej, w środowisku międzynarodowym,
  • Możliwość pracy z różnymi technologiami
  • Umowa o pracę;
  • Wynagrodzenie 4000 zł netto plus 3000zł netto prowizji w zależności od wykonanego planu produkcyjnego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy