Oferta pracy

Koordynator Produktu

British American TobaccoO firmie

  • Tytoniowa 16, Augustów
    Augustów, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

British American Tobacco

Tytoniowa 16

Augustów

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie, opracowanie i ustalenie specyfikacji materiałowych oraz specyfikacji półproduktów i produktów gotowych zgodnych ze standardami BAT poprzez uzgodnienia z dostawcami materiałów oraz współpracę z funkcjami wewnętrznymi i zewnętrznymi BAT.

  • Bezpośrednia współpraca ze strukturami produkcyjnymi poprzez monitorowanie wyników jakościowych, analizę problemów materiałowych oraz koordynacja działań mających na celu eliminację strat wydajnościowych i jakościowych.

  • Tworzenie i aktualizacja procedur oraz ustalanie opisów procesów związanych z tworzeniem, walidacją, utrzymaniem i modyfikacją materiałów, półproduktów i wyrobów gotowych oraz prowadzi nadzór nad ich wdrożeniem, przestrzeganiem oraz funkcjonowaniem w ramach organizacji.

  • Współuczestniczenie we wdrożeniu / zmianie produktów poprzez udział w pracach zespołów projektowych jako lider projektu bądź członek grupy projektowej oraz poprzez zapewnienie odpowiedniego wsparcia procesu rozwoju produktu w zakresie specyfikacji materiałowych, półproduktów i wyrobów gotowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane inżynierskie związane z technologią produkcji, jakością produkcji, statystyką, chemią lub fizyką, materiałoznawstwem lub pokrewne).

  • Umiejętność analizy danych i rozwiązywania problemów poprzez szukanie źródeł problemów i powiązań pomiędzy wieloma skorelowanymi parametrami / czynnikami

  • Znajomość narzędzi ciągłego doskonalenia

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Biegła znajomość obsługi MS Office, w szczególności MS Excel

  • Podstawowa znajomość zasad planowania etapowego i monitorowania realizacji projektu w ramach zarządzania grupą projektową lub uczestnictwa w grupie projektowej

  • Umiejętność samoorganizacji pracy oraz dobrej komunikacji interpersonalnej

Mile widziane

  • Znajomość aplikacji specjalistycznych (np. SAP, ANT)

  • Wiedza z technologii produkcji, poligrafii i materiałoznawstwa

  • Wiedza w zakresie IWS

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników