Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1047 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Programu „Akademia Młodych Dyplomatów”

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.04.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Europejska Akademia Dyplomacji

    Europejska Akademia Dyplomacji (EAD) to pierwsza w Europie pozarządowa akademia dyplomatyczna, której misją jest kształcenie, doskonalenie i inspirowanie nowego pokolenia liderów środowisk międzynarodowych. Od czasu powstania EAD w 2004 roku ponad 5000 absolwentów z 50 krajów studiowało w ramach naszych programów dyplomatycznych lub uczestniczyło w szkoleniach kompetencyjnych oraz seminariach eksperckich.

    Europejska Akademia Dyplomacji poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Przygotowanie i wdrożenie strategii umiędzynarodowienia programu.
    • Wdrożenie planu promocji programu w Polsce i za granicą.
    • Przeprowadzenie rekrutacji do programu.
    • Organizacja zjazdów od strony logistycznej i merytorycznej.
    • Komunikacja i obsługa uczestników programu.
    • Zarządzanie zespołem praktykantów (rekrutacja i koordynacja).

    Wymagania:

    • Biegła znajomość języka angielskiego.
    • Doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych projektów.
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, systematyczność, umiejętność określania priorytetów.
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.
    • Wysoka kultura osobista, bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne.
    • Biegła znajomość pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju osobistego w dynamicznym, międzynarodowym zespole.
    • Możliwość bezpłatnego udziału w szkoleniach (m.in. językowych) organizowanych przez EAD.
    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

    Kandydatów prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego do 11 maja 2016 r. za pomocą przycisku aplikowania.

    Aplikacje bez listu motywacyjnego nie będą rozpatrywane.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Europejską Akademię Dyplomacji z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.