Administratorem danych osobowych przesłanych w złożonej aplikacji jest Akademia Finansów i Biznesu Vistula, ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych, e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Programu Erasmus+

Akademia Finansów i Biznesu VistulaO firmie

  • Stokłosy 3, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 01 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Stokłosy 3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • organizacja wymiany zagranicznej studentów i pracowników Uczelni w ramach Programu Erasmus+;

  • pozyskiwanie środków na projekty mobilności dla studentów i pracowników Uczelni, przygotowywanie wniosków o dofinansowanie;

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych z realizacji Programu;

  • bieżąca współpraca z Narodową Agencją Programu Erasmus+ Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji, w zakresie: wniosków o fundusze, przekazywanie sprawozdań, raportów, umów, udziału w szkoleniach i spotkaniach informacyjnych;

  • przygotowanie, prowadzenie i archiwizacja dokumentów niezbędnych do realizacji Programu, wniosków o dofinansowanie, raportów, sprawozdań;

  • współpraca z uczelniami partnerskimi w zakresie przygotowywania i przekazywania dokumentów, monitorowanie wymiany, wzajemne promowanie Uczelni;

  • zarządzanie budżetem Programu Erasmus+;

  • promocja i informowanie pracowników i studentów o celach, możliwościach i zasadach Programu Erasmus+;

  • udział w pracach komisji kwalifikacyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – poziom min. B2- wymóg konieczny;

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Koordynatora Programu Erasmus+;

  • wiedza z zakresu pozyskiwania środków finansowych na Program Erasmus+, znajomość zasad aplikowania na programy mobilności;

  • umiejętność tworzenia raportów, zestawień;

  • wysokie umiejętności interpersonalne;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • skrupulatność, rzetelność, dokładność;

  • swobodne poruszanie się w aplikacjach systemu MS Office;

  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • stanowisko z możliwością stałego poszerzania wiedzy;

  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego;

  • interesującą pracę i zróżnicowany zakres zadań;

  • niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie specjalistów;

  • dodatkowe benefity (m.in. karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Grupa Uczelni Vistula ma 29 lat doświadczenia na rynku szkolnictwa wyższego. Czerpie z tradycji pięciu ośrodków akademickich. Obecnie w jej skład wchodzą Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Jest najbardziej umiędzynarodowionym ośrodkiem edukacji wyższej w Polsce, a jej uczelnie zajmują czołowe miejsca w rankingach jakości niepublicznych szkół wyższych. Uczy jak w praktyce prowadzić międzynarodowy biznes. Jej wykładowcy to autorytety akademickie i wybitni praktycy: ekonomiści, dyplomaci, specjaliści ds. nowych technologii, turystyki i dietetyki, graficy i architekci. Na 13 kierunkach studiuje prawie 6 tys. studentów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje