Oferta pracy

Koordynator Projektów - automatyka

Pracuj.pl dla FirmO firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów w ramach automatyzacji oraz optymalizacji produkcji.

  • Prowadzenie cyklu handlowego - kontakt, weryfikacja potrzeb, proponowanie rozwiązań, negocjacje i opieka posprzedażowa.

  • Ścisła współpraca z zespołem technicznym zajmującym się automatyzacją.

  • Udział w rozwijaniu koncepcji technicznych rozwiązań tworzonych lub modyfikowanych urządzeń oraz ich testowanie .

  • Prowadzenie działań marketingowych oraz tworzenie treści pozwalających rozwijać sprzedaż.

  • Rozwijanie wiedzy na temat najnowszych trendów związanych z branżą.

Nasze wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie w dziedzinach inżynierii (z obszaru: automatyki przemysłowej, mechatroniki, elektryki, mechaniki, utrzymania ruchu lub doradztwa technicznego) w zakresie prowadzenia projektów usprawniających procesy technologiczne.

  • Min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu działań sprzedażowych i pozyskiwaniu klientów.

  • Wiedza w zakresie znajomości procesów technologicznych.

  • Umiejętność nawiązywania i budowania relacji biznesowych.

Mile widziane

  • Znajomość pakietu SolidWorks.

  • Wiedza na temat zarządzania projektami.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia, wybraną przez Kandydata.

  • Bardzo atrakcyjny i przejrzysty system premiowy.

  • Stabilne zatrudnienie w specjalistycznej firmie.

  • Samochód służbowy- także do prywatnego użytkowania.

  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności i rozwijania specjalistycznej wiedzy.

Pracuj.pl dla Firm

Projekt jest realizowany dla firmy T-Matic Grupa Computer Plus

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.