Oferta pracy

Koordynator Projektów

Multishoring Sp. z o.o. Spółka komandytowa O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie statusów oraz jakości realizacji umów z obecnymi klientami

  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz umów dla nowych klientów

  • Komunikacja (mailowa i bezpośrednia) z nowymi i obecnymi klientami w celu rozwiązywania zgłaszanych kwestii formalnych i biznesowych

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu obsługi pytań klientów

Nasze wymagania

  • Jesteś wyczulony na detale, masz dociekliwy, analityczny umysł

  • Szybko uczysz się nowych rzeczy

  • Z łatwością budujesz relacje z innymi ludźmi i umiesz pracować w zespole

  • Dobrze organizujesz swój czas i pracę

  • Chciałbyś się związać z nami na dłużej

  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację (w mowie i piśmie)

  • Masz swobodę w poruszaniu się po Internecie, wyszukiwaniu informacji i obsługi pakietu MS Office

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Różne ścieżki rozwoju

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity do wyboru: opieka medyczna, karta Multisport, możliwość dofinansowania do obiadów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Multishoring Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Firma Multishoring działa na rynku usług IT od 2011 roku i specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania w modelu nearshore. Naszą najmocniejszą stroną są kompetencje Microsoftowe oraz Integracyjne. Współpracujemy z ponad 2 000 konsultantów IT, świadcząc usługi dla takich marek jak Tikkurila, HL-Display czy Pernod-Ricard.

Przewiń do profilu firmy

W CV prosimy o umieszczenie następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez MULTSHORING Sp. z o.o. Spółka komandytowa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zgoda dotyczy także przyszłych rekrutacji prowadzonych przez MULTSHORING Sp. z o.o. Spółka komandytowa.

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj: https://multishoring.info/klauzula-informacyjna-dla-kandydatow-do-pracy

Prosimy o przysłanie CV z dopiskiem: Koordynator Projektów w tytule maila.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy