Ta oferta pracy jest nieaktualna od 293 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Projektów CAD/CAM (K/M)

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 30.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Silberform Sp. z o.o. należy do niemieckiej grupy Silberform AG – wiodącej firmy w dziedzinie modelowania wirtualnego oraz fizycznego wykonywania modeli koncepcyjnych i ich dalszych modeli rozwojowych oraz prototypowych. Świadczy również usługi w dziedzinie wytwarzania narzędzi produkcyjnych, przyrządów i sprawdzianów oraz urządzeń montażowych i pomocniczych do linii produkcyjnych.

    Dzięki posiadanemu „know-how“ popartemu wieloletnim doświadczeniem i zastosowaniu nowych technologii firma Silberform jest od wielu lat partnerem wiodących producentów z branży motoryzacyjnej i lotniczej.
    Miejsce pracy: Kraków
    Zadania:
    • organizacja i nadzorowanie procesu produkcji detali CAM (od fazy projektu, wykonalności do odbioru),
    • wsparcie dla działu zakupów i działu inżynieryjnego na wszystkich etapach zamówienia, począwszy od przeglądu zapytań ofertowych,
    • współpraca z konstruktorami już na etapie projektowania części,
    • koordynacja realizacji projektu z ogólnym harmonogramem.

    Wymagania:

    • minimum 10-letnie doświadczenie w branży związanej z projektowaniem 3D i obróbką mechaniczną (warunek konieczny),
    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana inżynieria mechaniczna i materiałowa, obróbka plastyczna),
    • znajomość modelowania 3D,
    • znajomość zagadnień związanych z obróbką skrawaniem,
    • znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego (warunek konieczny).

    Oferujemy:

    • konkurencyjne wynagrodzenie,
    • prywatny pakiet medyczny,
    • możliwość uczestnictwa w kursach języka niemieckiego,
    • finansowanie szkoleń,
    • realizację ambitnych i różnorodnych projektów,
    • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.

    Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w formacie PDF wraz z podaniem nazwy stanowiska za pomocą przycisku aplikowania

    Prosimy o dopisanie następujacej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu danej rekrutacji oraz następnych organizowanych przez tego pracodawcę (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”