Logo Pracuj.pl

Koordynator projektów deweloperskich

NOVDOM Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • analiza gruntów pod kątem możliwości realizacji inwestycji;
  • udział i realizacja procesu przygotowania i realizacji poszczególnych faz projektowania, uzyskiwania uzgodnień oraz niezbędnych decyzji administracyjnych;
  • udział i wspieranie procesu projektowania i realizacji projektów, zadań inwestycyjnych
  • uzyskiwania pozwoleń, decyzji administracyjnych i uzgodnień w poszczególnych projektach zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem
  • współudział w dokonywaniu oceny ryzyk realizacyjnych projektów na etapie projektowania i uzyskiwania pozwoleń na budowę
  • analiza dokumentacji projektów deweloperskich pod kątem formalnym i administracyjnym,
  • współpraca z projektantami, inżynierami, doradcami zewnętrznymi, wykonawcami oraz z wewnętrznymi działami Spółki
  • poszukiwanie rozwiązań optymalizujących koszty inwestycji oraz proponowanie usprawnień w procesie inwestycyjnym
  • monitorowanie procesu realizacji projektu w oparciu o harmonogram oraz budżet

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe, mile widziane w branży deweloperskiej;
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: architektura, budownictwo lub pokrewne;
  • bardzo dobra znajomość programu Excel, dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość MS Project;
  • wysoka komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole, doświadczanie w kontaktach z urzędami, gestorami mediów;
  • odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, konsekwencja w działaniu;
  • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego podejmowania decyzji;
  • praktyczna znajomość prawa budowlanego i przepisów związanych z realizacją inwestycji deweloperskich;
  • gotowość do wyjazdów służbowych;

NOVDOM - budowa nowoczesnych i solidnych osiedli mieszkaniowych to nie tylko misja, ale także pasja. Od dłuższego czasu konsekwentnie ją realizujemy w wielu miejscach w Polsce. W naszej działalności skupiamy się na kompleksowym zaspokajaniu potrzeb wszystkich ceniących komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Novdom Sp. z o.o. został powołany do życia przez Zbigniewa Sosnowskiego, założyciela i właściciela firmy Kross SA - największego producenta rowerów w Europie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów chętnych do pracy na stanowisku: Koordynatora projektów deweloperskich.

Miejsce pracy: Przasnysz (3 dni w tygodniu); praca zdalna (2 dni w tygodniu)

Koordynator projektów deweloperskich, Warszawa