Ta oferta pracy jest nieaktualna od 76 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Projektów – Doradca Klienta Biznesowego z j. francuskim

  • Jeleńska Huta (pow. wejherowski), Gdynia, Wejherowo, Rumia, Reda, Kartuzy, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Armet Bis istnieje na rynku od 1996 roku. Dzięki rozwiniętej skali produkcji opartej o nowoczesne technologie i rozwiązania z powodzeniem wyposażamy przestrzeń biznesową, komercyjną, biurową, hotelową, lokale gastronomiczne oraz stacje benzynowe w meble najwyższej jakości.

    Jeśli szukasz nowych wyzwań i możliwości rozwoju zawodowego dołącz do naszego zespołu.

    Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jeleńska Huta k. Szemuda (okolice Gdyni)

    Wymagania:

    • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: architektura, budownictwo lub pokrewne, technologia drewna
    • doświadczenie w pracy przy realizacji projektów, mile widziane w branży meblarskiej lub pokrewnej
    • realizacja ambitnych projektów o dużym zakresie samodzielności
    • znajomość j. francuskiego na poziomie komunikatywnym
    • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • umiejętności managerskie
    • prawo jazdy kat B

    Zakres obowiązków:

    • nadzór i koordynacja projektów
    • doradztwo techniczne i obsługa klienta biznesowego
    • pozyskiwanie nowych Klientów
    • sporządzanie ofert handlowych

    Oferujemy:

    • możliwości rozwoju zawodowego w renomowanej firmie
    • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się organizacji
    • dobre warunki pracy  i wynagrodzenie powiązane  z efektami działań
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia podstawowego oraz premii
    • dofinansowania do karty sportowej oraz ubezpieczenia grupowego
    • pyszna kawa

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.

    „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez ArmetBis z siedzibą w Gdyni, ul. Morska 174 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości.

    Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.”

    Spełniając obowiązek informacyjny wynikających z obowiązujących krajowych przepisów prawa oraz zgodnie z art. 13-14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), ArmetBis Sp. z o.o. informuje, że:

    Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydata

    Administrator danych

    Armet Bis Sp. z o.o.
    Adres siedziby: ul. Morska 174; 81-222 Gdynia
    Adres korespondencyjny: ul. Szemudzka 1:84-217 Jeleńska Huta
    NIP: 958-13-26-008, REGON: 191937879
    Adres email: [email protected]
    Numer telefonu: 58 676-14-58

    Cele przetwarzania

    udział kandydata w procesie rekrutacji

    Podstawy prawne przetwarzania

    zgoda
    wypełnienie obowiązków wynikających z kodeksu pracy

    Prawa związane z przetwarzaniem danych

    • prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania
    • prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych
    • prawo do przenoszenia danych osobowych
    • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych
    • prawo do cofnięcia zgody

    Szczegółowe informacje

    Podanie danych osobowych jest konieczne do udziału w procesie rekrutacji – bez podania danych osobowych udział w rekrutacji jest niemożliwy oraz Pani/Pana kandydatura nie będzie rozpatrywana.
    Pani/Pana dane osobowe zawarte w cv lub liście motywacyjnym będą przechowywane do dnia zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko na które Pani/Pan aplikuje. W przypadku udzielenia odrębnej zgody na przetwarzanie danych w okresie 6 miesięcy od dnia zakończenia obecnej rekrutacji ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w każdym czasie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W celu wycofania zgody należy skontaktować się z administarorem.

    Ma Pani/Pan także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych ze względu na Pani/Pana szczególną – w takim zakresie, w jakim Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane na podstawie uzasadnionych interesów pracodawcy.