Koordynator Projektów ds. Zarządzania Danymi z Badań Klinicznych

APC Instytut Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

APC Instytut Sp. z o.o.

Chłodna 51

Warszawa

APC Instytut jest liderem w grupie firm obsługujących kompleksowo sektor farmaceutyczny – Rx i OTC. Od 1996 roku naszą misją jest wspieranie firm farmaceutycznych w realizacji celów biznesowych poprzez kreatywne i profesjonalne wykorzystanie wieloletniego doświadczenia w branży.

Wśród naszych Klientów jest Firma MSD Polska Sp. z o.o., będąca jednym z największych międzynarodowych koncernów farmaceutycznych, od ponad 25 lat działającym w Polsce z misją dostarczania innowacyjnych rozwiązań w obszarze ochrony zdrowia.

W 2010 roku firma otworzyła w Warszawie globalne Centrum Zarządzania Danymi, pochodzącymi z badań klinicznych (Clinical Trials) oraz zdarzeń niepożądanych (Pharmacovigilance), dla którego APC Instytut świadczy specjalistyczny zakres usług.

W związku z tym poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

(Clinical Data Manager)
rekrutacja online

Miejsce Pracy: Warszawa
Numer ref.: CT/APC/2020
Koordynator Projektów ds. Zarządzania Danymi z Badań Klinicznych będzie odpowiedzialny za analizę i zarządzanie danymi dotyczącymi produktów MSD Polska sp. z o.o., będących w fazie badań klinicznych.

Zadania:

  • Kontrola jakości wprowadzanych danych, zapewnianie spójności oraz zgodności z formalnymi wymogami
  • Generowanie zapytań do badaczy w celu wyjaśniania nieprawidłowości i weryfikowanie otrzymywanych odpowiedzi
  • Identyfikowanie brakujących lub nieprawidłowych danych (zgodnie z otrzymanymi wytycznymi)
  • Rola koordynatora projektu: komunikacja z Monitorami Badań Klinicznych oraz zagranicznymi Centrami Zarządzania Danymi z Badań Klinicznych, zapewnianie realizacji poszczególnych etapów projektu według założonego harmonogramu
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem badania
  • Udział w procesie zamykania bazy danych na końcowym etapie badania
  • Weryfikowanie i wprowadzanie do systemu danych z prowadzonych przez firmę badań klinicznych
  • Udział w projektach zwiększających innowacyjność Centrum Zarządzania Danymi z Badań Klinicznych

W perspektywie:

  • Wspieranie zespołu podczas projektowania i modyfikowania dokumentów oraz narzędzi, gwarantujących zapewnienie jakości i spójności danych w dalszych analizach oraz procedurach rejestracyjnych
  • Wspieranie mniej doświadczonych członków zespołu
  • Dynamiczna ścieżka rozwoju zawodowego

Wymagamy:

  • Wykształcenia wyższego w zakresie: biotechnologii, chemii medycznej, farmacji, biologii, weterynarii, analityki medycznej, medycyny i innych nauk przyrodniczych, jak również biofizyki, biochemii, bioinformatyki, inżynierii biomedycznej i nauk ścisłych
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w dziedzinie badań klinicznych, a szczególnie bezpośrednio w zakresie Clinical Data Management (osobom bez doświadczenia oferujemy pełne wsparcie szkoleniowe)
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Biegłości w posługiwaniu się komputerem oraz łatwości uczenia się nowych systemów i aplikacji komputerowych
  • Bardzo dobrej umiejętności planowania i organizacji, przestrzegania procedur, ustalania priorytetów oraz zarządzania czasem
  • Zdolności analitycznych oraz umiejętności rozwiązywania problemów
  • Umiejętności efektywnej komunikacji i pracy w środowisku międzynarodowym
  • Optymizmu i ducha współpracy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie posiłków
  • Roczny bonus
  • Współpraca międzynarodowa w ramach zespołu APC
  • Rozwój w badaniach klinicznych
  • Szkolenia i mentoring
  • Kreatywne środowisko pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dobra lokalizacja

  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (Pakiet medyczny, Karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków) oraz premia roczna
  • Możliwość współpracy w ramach zespołu APC z jedną z największych, innowacyjnych firm farmaceutycznych, o ugruntowanej pozycji na rynku i jej międzynarodowym zespołem
  • Rozwój w dziedzinie zarządzania danymi z badań klinicznych, w tym również udział w zespołach eksperckich, wspierających standaryzację i optymalizację badań klinicznych od strony zarządzania danymi
  • Udział w wielokierunkowych szkoleniach, w tym rozbudowane szkolenie wstępne oraz wsparcie mentora
  • Unikalna, przyjazna atmosfera i życzliwe środowisko pracy
  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Dobrze skomunikowana lokalizacja w centrum miasta
W przypadku zainteresowania niniejszym ogłoszeniem, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim z następującymi informacjami:"
  • Imię i nazwisko;
  • Preferowana forma kontaktu wraz z danymi kontaktowymi;
  • Wykształcenie;
  • Przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
Oraz adnotację:
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez APC Instytut Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 146C moich danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji dla celów realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 22 kodeksu pracy oraz zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679”.

Jednocześnie informujemy, iż przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. We wszelkich sprawach związanych z wyżej wymienionymi działaniami prosimy o kontakt na adres: [email protected] .

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ODPOWIEDZI TYLKO NA WYBRANE OFERTY

Sprawdź nasz adres internetowy:www.apcinstytut.pl

Klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez APC Instytut Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie czy zainteresowania). Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] .

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy