Ta oferta pracy jest nieaktualna od 49 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Projektów EFS

  • Ełk, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 25.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma OPTIMA HRS  powstała w 2008 r. Zajmujemy się rekrutacją pracowników, organizacją komercyjnych szkoleń oraz realizacją projektów dofinansowanych ze środków EFS. Dla nas największą wartością są ludzie. Więcej na stronie www.optimahrs.pl

    Obecnie poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ełk

    Zakres obowiązków m.in.:

    • koordynowanie działań związanych z realizacją, rozliczeniem oraz ewaluacją proj. EFS,
    • prowadzenie promocji i rekrutacji,
    • przygotowanie um. cyw.-praw.,
    • podejmowanie działań zaradczych i naprawczych,
    • udział w kontrolach,
    • merytoryczna weryfikacja dok.,
    • kontakty z instytucją pośredniczącą.

    Wymagania:

    • ukończone studia wyższe,
    • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
    • doświadczenie w realizacji projektów EFS,
    • samodyscyplina,
    • umiejętność motywowania,komunikacji i delegowania,
    • efektywne zarządzanie w czasie sobą i podległym personelem.

    Oferujemy:

    • służbowy notebook i telefon komórkowy,
    • dwie asystentki do pomocy,
    • zatrudnienie na umowę o pracę,
    • w razie potrzeby elastyczny czas pracy,
    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
    • ciekawą pracę,zapewniającą możliwość rozwoju,
    • wsparcie merytoryczne,
    • przyjazną atmosferę,
    • fajny, zgrany zespół współpracowników.

    Jesteśmy elastyczni, potrafimy dostosować czas i system pracy do indywidualnej sytuacji osobistej kandydata/kandydatki na stanowisko Koordynatora. Poszukujemy profesjonalisty z doświadczeniem!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."