Oferta pracy

Koordynator Projektów - Export

Scaffolding GroupO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych zadań na projektach poza granicami Polski,

  • Nadzór oraz kontrola działań w obszarze przyjętych celów operacyjnych,

  • Prowadzenie prac rusztowaniowych,

  • Koordynacja oraz zarządzanie podległymi zasobami osobowymi i sprzętowymi,

  • Współpraca z kontrahentami,

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w branży rusztowań ,instalacji przemysłowych lub budowlanej (mile widziane poza granicami Polski),

  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych,

  • Samodyscyplina, odpowiedzialność, motywacja do podejmowania wyzwań i osiągania założonych celów,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym,

  • Uprawnienia do montażu i odbioru rusztowań,

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook),

  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w prężnie rozwijającej się firmie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do zaangażowania i osiągniętych sukcesów,

  • Umowę o pracę,

  • Szkolenia i możliwość udziału w renomowanych projektach,

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Scaffolding Group

Jesteśmy firmą realizująca wymagające projekty w zakresie rusztowań oraz prac na wysokości w sektorze przemysłu i energetyki. Stawiamy na jakość i rzetelność naszych usług.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy